Pridať inzerát

Montér/ montážnik/ servisný pracovník

BANEKO, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 - 10 EUR/hod.13. plat podľa odrobených mesiacov
  • Termín nástupu: čo najskôr
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a výroba bránových systémov (garážové a priemyselné brány, vonkajšie brány, pohonné jednotky), servis a opravy namontovaných systémov. Miesto začatia práce FAČKOV - každé ráno stretnutie v u nás na firme vo Fačkove a následne pracovníci vyrážajú na dohodnutú zákazku a prácu

Práca v stabilnej spoločnosti - dlhodobé a stabilné zamestnanie
Práca na TPP alebo na živnosť
Vianočné odmeny
Preplácanie komplet celého pracovného času od príchodu až po vystúpenie z auta na firme. Preplácanie komplet všetkých nadčasov

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať prosím výhradne e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnické, strojnícke, stavebné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zručný manuálne práce, ochotný rýchlo sa naučiť a prispôsobiť novej práci, časovo flexibilný, zodpovedný, komunikatívny, samostatný

Stabilná spoločnosť na trhu od roku 1993. Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou, montážou a servisom vonkajších brán, pohonov brán, garážových, priemyselných a rýchlobežných brán.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov