Pridať inzerát

Pozícia vo výrobe : práca pri linke, robotník

BANCHEM, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľký Meder
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 580 - 700 EUR/mesiacDovolenkový a vianočný príspevok, v prípade dobrých pracovných výsledkov možnosť mimoriadnej odmeny.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: Ižop (Veľký Meder).

V súčasnosti v našom výrobnom stredisku dopĺňame tím a hľadáme nového kolegu do výroby k linke. Máte možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti, v 1-zmennej prevádzke (žiadne nočné zmeny či pravidelná práca cez víkendy a sviatky), počas pracovnej zmeny ponúkame prestávku nad rámec zákonníka práce. Roboty je u nás dosť a očakávame, že každý priloží ruku k dielu tam, kde treba. Náš zákazník musí dostať tovar v prvotriednej kvalite a načas. Vaše úsilie odmeníme korektným prístupom vedenia, stabilitou pracovného miesta a niekoľkými benefitmi nad rámec mzdy.

Hľadáme zamestnanca na trvalý pracovný pomer s nástupom čím skôr.

Ak máte chuť pracovať vo výrobe, ste fyzicky zdatný, spoľahlivý, manuálne zručný, neváhajte a zašlite nám Váš životopis. Sme firma s 25-ročným zázemím na trhu a rodinným spôsobom vedenia. TEŠÍME SA NA VÁS!

Vaše konkrétne úlohy:

- práca pri plniacej linke, po zaškolení aj nastavovanie linky pred plnením konkrétneho produktu
- príprava materiálu (fľaše, obaly) na linku, plnenie produktov na linke
- skladanie hotových výrobkov z linky, ukladanie a zoraďovanie na palety či do kartónov, lepenie etikiet, premiestňovanie výrobkov na určené miesto
- ručné plnenie výrobkov
- balenie hotových výrobkov na paletách aj mimo nich
- príprava paliet na uskladnenie
- iné pomocné práce vo výrobe podľa potreby

- pracovná doba 7:00 - 15:30 hod.

Hľadáme primárne mužskú pracovnú silu, keďže na doplnenie kolektívu potrebujeme fyzicky zdatného kolegu.

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily, kultúru či šport, dovolenkový a vianočný príspevok
- príspevok na stravné lístky nad rámec zákona
- pracovná doba iba počas pracovných dní, 1-zmenná prevádzka, dodatočné prestávky počas pracovnej doby nad rámec zákona

V prípade, ak máte záujem uchádzať sa o dané pracovné miesto, prosím otvorte si nasledovný link (skopírujte do Vášho vyhľadávača):

Tu vyplníte o sebe základné údaje a priložíte svoj životopis.

Následne bude prebiehať selekcia životopisov, pričom kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vyrozumenie dostanú od nás všetci uchádzači. Za pochopenie ďakujeme.

Zaslaním životopisu udeľujete súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov v rozsahu nevyhnutnom na vedenie výberového konania na túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúca skúsenosť s prácou vo výrobe ako operátor, robotník - výhodou
- fyzická zdatnosť, spoľahlivosť, pracovitosť a schopnosť rýchlo sa zaučiť
- ochota vypomôcť v prípade potreby aj s inými úlohami vo výrobe, ako je Vaše hlavné pracovné zaradenie
- bezúhonnosť
- znalosť slovenského jazyka aspoň na úrovni porozumenia
- bydlisko v okolí Veľkého Medera (dopravu nezabezpečujeme)

Uvedené platové podmienky sú na spodnej hranici ponúkaného príjmu. Konkrétne odmeňovanie bude dohodnuté po osobnom pohovore s prihliadnutím na doterajšiu prax a zručnosti vybraného uchádzača.

Sme rodinná spoločnosť - 100% slovenský výrobca a distribútor čistiacich, dezinfekčných a špeciálnych prostriedkov pre prakticky všetky oblasti hygieny a čistenia. Naša produkcia je využívaná vyše tisíckou spokojných, predovšetkým firemných klientov. Medzi nich patria najmä zdravotnícke zariadenia, priemyselné podniky, upratovacie a čistiace služby, ústavy sociálnej starostlivosti, domovy pre seniorov, rovnako ako aj rôzne organizácie a distribútori pre domácnosti. Sme držiteľmi certifikátu kvality ISO 9001:2008 ako aj certifikátu ISO 14001:2004. Pôsobíme v štyroch lokalitách s centrálou v Dunajskej Strede a zamestnávame okolo 50 ľudí.

Ak Vás náš profil oslovil, pridajte sa k nám. Naša spoločnosť Vám poskytne korektný prístup a ľudské jednanie, dobrú pracovnú atmosféru a možnosť realizovať sa. Očakávame, že budete na svojich zadaniach pracovať naplno a hľadať spôsoby, ako sa veci dajú riešiť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov