Pridať inzerát

Vodič nákladného vozidla nad 3,5t

BALUNB s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacčistá mzda sa pohybuje od 1000 - 1200 € podľa skúseností a zručností vodiča
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

rozvoz tovaru na prevádzky (reštaurácie, bufety, hotely ...), ručná manipulácia s tovarom - potrebná fyzická zdatnosť, práca s ekasou, pracovný čas 5:30 - 14:00, nakladanie tovaru je v našom sklade v Bratislave - Petržalke, vodičský preukaz skupiny E výhodou

príspevok na cestu do práce, pitný režim, pracovné oblečenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, lojálnosť, ochota pracovať

Naša spoločnosť je mladá dynamická firma, ktorá vznikla v roku 2017
Hlavnou oblasťou podnikania je preprava, rozvoz a skladovanie
Poskytujeme komplexný servis služieb spojených s rozvozom a prepravou tovaru vlastným vozovým parkom

Adresa spoločnosti

Veľký Lég 628
93037 Lehnice