Pridať inzerát

Administratívno-ekonomický pracovník

BALÍK PLUS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Plynárenská 1, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 150 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 15.2.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vystavovanie a spracovávanie faktúr, dobropisov, zálohových faktúr
Vykonávanie kontroly faktúr z účtovného a daňového hľadiska
Kontrola podkladov pre fakturáciu - objednávky, cenové ponuky
Príprava podkladov pre mzdovú agendu
Príprava bankových úhrad
Vedenie administratívy oddelenia
Evidencia a archivácia dokladov
Zabezpečenie rôznych administratívnych a operatívnych činností spojených s činnosťou oddelenia
Spolupráca pri inventarizácii
Sledovanie aktuálnych zmien v legislatíve a predpisoch

Motivujúce platové ohodnotenie
Podielanie sa na novom perspektívnom projekte v oblasti on-line marketingu
Priateľská a otvorená firemná kultúra

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis + fotografiu v slovenskom jazyku na adresu: lauko@balikplus.sk. Do predmetu správy uveďte názov pozície "Administratívno-ekonomický pracovník".

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti BALÍK PLUS s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Dôslednosť, precíznosť, zodpovednosť,
Samostatnosť pri riešení úloh,
Skúsenosti na finančnom alebo účtovnom oddelení min. 1 rok
Znalosť účtovnej agendy je výhodou

BALÍK PLUS s.r.o. je marketingová agentúra prinášajúca svojim klientom v rámci Slovenskej a Českej republiky, Poľska, Maďarska a Rumunska efektívne riešenia a nové koncepcie v oblasti reklamy a marketingu so zameraním sa hlavne na oblasť kupónového marketingu. Spravuje sieť na vkladanie reklamných príloh do balíkov s viac ako 2 500 internetovými obchodmi a kupónové portály Vašekupony.sk a cz, a KUPLIO v ďalších 5 krajinách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Plynárenská 1
82103 Bratislava - mestská časť Karlova Ves
https://www.balikplus.sk ; https://www.vasekupony.sk