Pridať inzerát

Pracovník vo výrobe

Balex Metal, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinská cesta 504/94, Lietavská Lúčka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiacVýkonnostné odmeny, 13.plat
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobnej hale, obsluha lisov, nitovacích zariadení, výroba klamp.prvkov-háky, čielka,objímky, rohy, balenie výrobkov.
Nejedná sa o jednotvárnu pásovú výrobu, práce sa striedajú.

Vlastné stravovacie zariadenie, poobedná smena-Gastro lístky, výkonnostné odmeny,
príspevok DDS.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2021 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, klampiar

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Manuálna zručnosť, skúsenosti práce
v priemys.výrobe, práca s mostovým žeriavom.

Balex Metal je súčasťou skupiny Kingspan Group, divízia Joris Idee v Belgicku. Sme popredný výrobca panelov v Poľsku. Naša základňa pre zákazníkov sa nachádza vo všetkých segmentoch na trhu: priemyselné, poľnohospodárske a bytové stavby v celej Európe. Skupina Joris Idee zamestnáva viac ako 1000 zamestnancov v 7 rôznych krajinách a 13 rôznych výrobných závodoch.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt