Pridať inzerát

Strategický nákupca

BALANCED HR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolný Kubín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacod 2000€ + možnosť osobného príplatku v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Aktívna spolupracuje s existujúcimi dodávateľmi, vyhodnocovanie spolupráce a rentability
  • Vyhľadávanie a komunikácia s novými ako aj aktuálnymi dodávateľskými spoločnosťami
  • Uzatváranie zmlúv a tvorba hodnotení dodávateľov
  • Zodpovednosť za zverené komodity
  • Sledovanie plnenia zmluvných podmienok s dodávateľmi
  • Reporting a sledovanie materiálových nákladov
  • Implementácia zlepšení a optimalizácia využívania zdrojov za účelom zníženia nákladov
  • Riešenie eskalácie u dodávateľov v koordinácii s manažérmi dodávateľského reťazca
  • Realizácia zákazníckych auditov
  • Efektívna spolupráca s ostatnými oddeleniami závodu
  • Podieľanie sa na tvorbe a sledovaní plnenia rozpočtových plánov, zodpovednosť za plnenie stanovených finančných, výkonnostných a kvalitatívnych cieľov spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je zahraničná výrobná spoločnosť zo strojárskeho segmentu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • Predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii
  • Analytické a logické myslenie a výborné organizačné schopnosti
  • Schopnosť efektívne komunikovať, vyjednávacie schopnosti
  • Anglický alebo nemecký jazyk na aktívnej úrovni
  • Ochota cestovať

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov