Významný hráč v oblasti digitalizácie rozširuje svoj Obchodný tím o Obchodného manažéra pre priemyselné podniky

BALANCED HR s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 3 000 EUR/mesiacMzda je vyskladaná z fixnej časti mzdy + variabilnej zložky (v závislosti od akvizície a pracovných skúseností kandidátov)
  • Termín nástupu: dohodou podľa situácie na strane kandidáta / kandidátky
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomôžte svojimi skúsenosťami veľkým priemyselným podnikom digitalizovať a poskytnite im:
- odbornú konzultáciu a prezentáciu služieb
- rozvoj spolupráce a osobné nadväzovanie vzťahov s vrcholovým manažmentom (zákazníkmi sú predovšetkým veľké, priemyselné podniky)
- vytváranie inovačných riešení
- cenové kalkulácie šité na mieru

Pozícia obchodný manažér je vhodná pre človeka s bohatými skúsenosťami a znalosťami v oblasti komunikácie s vrcholovým manažmentom, vyjednávaním, budovaním obchodných vzťahov. Človeka, ktorý sa nebojí výziev a má rád kvalitne odvedenú prácu. Človeka, ktorý ma analytické myslenie, nebojí sa komunikovať, rozumne argumentovať a ponúkať zákazníkom riešenia na profesionálnej úrovni. Človeka, ktorý chce skutočne zákazníkom pomáhať.

Vzájomná spolupráca a záujem o človeka, je v tejto spoločnosti na prvom mieste, pretože vedia, že za úspechom firmy stoja ich ľudia. Potvrdzuje to aj nízka fluktuácia v spoločnosti.

Podporu v ďalšom vzdelávaní pri zvyšovaní kvalifikácie a osobnom raste, jazykové vzdelávanie (školenia, interné workshopy) sú samozrejmosťou, nie benefitom!

V spoločnosti vládne skôr rodinná atmosféra, ľudský prístup a pracuje sa v menšom kolektíve.

Záber na podniky je v rámci krás celého Slovenska - idete ich objavovať spolu s nami?

Môžete si vybrať miesto svojho pôsobenia: Bratislava, Poprad, Ružomberok, Stropkov

- Odmena pri životnom jubileu
- Odmena v závislosti od odpracovaných rokov
- Príspevok na svadbu (darček k Mikulášovi pre deti, príspevok na deň detí)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Digitalizácia priemyselných podnikov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod / priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod / Predaj / Akvizícia / Komunikácia s vrcholovým manažmentom

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti z pozície Obchodníka min 3-5 rokov
- ochota tráviť veľa času na cestách
- skúsenosť s komunikáciou s vrcholovým manažmentom
- skúsenosti s vyjednávaním a budovaním vzťahov s klientmi
- silné argumentačné a vyjednávacie zručnosti
- profesionálne vystupovanie
- ochota / flexibilita cestovať
- ľudský prístup

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov