Pridať inzerát

Projektový manažér - dopravné stavby

BALANCED HR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacod 1600€ + možnosť osobného príplatku v závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie projektov dopravných stavieb na základe ich zadania v spolupráci s odbornými útvarmi
  • Komplexné riadenie pridelených projektov v rámci celého projektového cyklu
  • Zodpovednosť za zastupovanie investora a vybavovanie všetkých konaní a činností súvisiacich s konaniami podľa stavebného zákona 50/1976 Zb
  • Zodpovednosť za kontrolu a prebratie úplnej projektovej dokumentácie vo všetkých stupňoch PD
  • Rozhodovanie pri riešení projektových zmien/ odchýlok/ problémov v rámci dohodnutej tolerancie týchto zmien a eskalácia problémov na riadiaci výbor projektu pri prekročení tejto tolerancie.
  • Kontrola kvality vykonaných prác - projekčných, stavebných, subdodávok.
  • Zabezpečenie súladu realizovanej stavby s projektom
  • Zodpovednosť za komunikáciu s investorom, dodávateľom, koordinácia projekčných prác
  • Príprava podkladov pre tendre, výber subdodávateľa, pre verejné obstarávanie
  • Odsúhlasovanie vykonaných prác subdodávok, zhotoviteľa, projektanta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa stavebného zamerania.
• Skúsenosť s projektovým riadením a v oblasti koordinácie stavieb
• Prax vo verejnej správe vítaná.
• Prezentačné a komunikačné schopnosti.
• Schopnosť manažovať krízové situácie.
• Bezúhonnosť.
• Dobré znalosti práce s Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Teams a s plánovacími nástrojmi (napr. MS Project, Planner).

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov