Pridať inzerát

Globálny IT nákupca

BALANCED HR s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiaczákladná mzda a bonusový balíček môžu byť vyššie a závisia od skúseností konkrétneho uchádzača.
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Ako Global Category Buyer IS/IT Digital Services Procurement budete zodpovedný za prípravu, realizáciu a vyhodnotenie tendrov v rámci danej kategórie.
• Neustále budete preukazovať svoje vyjednávacie schopnosti – sebavedomý prístup pri rokovaniach s dodávateľmi, zameraný na vyjednanie čo najlepšej ceny a kvality.
• Budete na globálnej úrovni radiť interným obchodným partnerom pri rozhodovaní o obstarávaní digitálnych riešení a služieb a pôsobiť ako centrálny kontaktný bod pre interných aj externých obchodných partnerov.
• Budete sa aktívne podieľať na vývoji a implementácii nákupnej stratégie špecifickej pre jednotlivé kategórie na dynamickom digitálnom trhu.
• Budete úzko spolupracovať s internými obchodnými partnermi, Corporate Legal, Corporate Data Protection, License Management, Corporate Finance a Tax.
• V rámci Category Managementu budete zodpovedný za témy ako Riadenie vzťahov s dodávateľmi (SRM), dosahovanie dohodnutých cieľov /KPI, ako aj proaktívne identifikovanie potenciálnych úspor.

• Rozvojové programy, aby ste mohli naplno využiť svoj potenciál a rozvíjať sa v rámci spoločnosti.

• Flexibilné usporiadanie pracovného času, aby ste mohli zosúladiť svoj pracovný a súkromný život

• Atraktívne platové ohodnotenie, odvíjajúce sa od hospodárskeho výsledku aj od Vášho individuálneho výkonu.

• Atraktívny bonusový balík nad základný plat.

• Zodpovednosť od prvého dňa v náročnom pracovnom prostredí a zodpovedajúce zaškolenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je globálna spoločnosť pôsobiaca v oblasti chemického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo IT

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov