Pridať inzerát

Manufacturing Engineer

BALANCED HR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacod 1600€ + 13.plat + Bonusy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie BOM-ov a výrobnej dokumentácie (E-plan, výkresová dokumentácia)
- Príprava prvých vzoriek
- Definícia a implementácia výrobného konceptu vrátane výrobných prostriedkov
- Tvorba a aktualizácia výrobnej dokumentácie a pracovných inštrukcií
- Starostlivosť o bežiace projekty
- Aktívna účasť pri zavádzaní nových výrobkov
- Zapracovávanie inžinierskych zmien
- Neustále zlepšovanie ekonomických ukazovateľov projektu
- Neustále zlepšovanie pracovného prostredia.
- Aktívna spolupráca s oddelením výroby pri riešení problémov na zverenom projekte
- Spolupráca pri riešení dodávateľských a zákazníckych reklamácií
- Priama komunikácia so zákazníkom v rámci plnenia úloh na zverenom projekte
- Časove štúdie, predkalkulácie, materiálové kalkuláci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii
- Zodpovednosť, komunikatívnosť, dôslednosť,
- Logické a analytické myslenie
- Manuálna zručnosť, Ochota učiť sa nové veci,
- Skúsenosti v oblasti montáže strojov a zariadení prípadne v oblasti údržby strojov a zariadení
- Oprávnenie odbornej spôsobilosti v zmysle Vyhl. 508/2009 Z.z výhodou
- Anglický jazyk – komunikatívna úroveň

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov