Pridať inzerát

Strategický nákupca / Senior nákupca

BALANCED HR s.r.o.

  • Miesto práce: Hradec Králové, Česko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 200 EUR/mesiac- výsledná mzda súvisí so skúsenosťami uchádzača a bude predmetom diskusie
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre spoločnosť, ktorá je špecialistom v oblasti outsourcingu podnikateľských činností (predovšetkým v oblasti prevádzkových a strategických nákupných procesov) obsadzujeme pracovnú pozíciu Strategického nákupcu / Senior nákupcu.

Úspešný kandidát by mal mať min 5 ročnú skúsenosť s nákupom vo výrobnej spoločnosti.
Kandidát bude "sedieť" priamo u zákazníka v ČR (východné Čechy). Ubytovanie, prípadné preplácanie N na dopravu je zabezpečené a kompenzované zo strany zamestnávateľa.

Náplňou práce Senior nákupcu v našej spoločnosti je:
- nákup zverených komodít
- aktívna spolupráca s existujúcimi dodávateľmi, vyhodnocovanie spolupráce a rentability
- vyhľadávanie, kontaktovanie a rokovanie s novými aj aktuálnymi dodávateľskými spoločnosťami
- sledovanie plnenia zmluvných podmienok s dodávateľmi
- vytváranie reportov a sledovanie materiálových nákladov
- implementovanie zlepšení a optimalizovanie využívania zdrojov za účelom zníženia nákladov

- firemný počítač a mobil
- kariérny rast
- firemné akcie
- flexibilná pracovná doba
- účasť na nových projektoch
- jeden deň v týždni Homeoffice
- jazykové kurzy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Špecialista v oblasti outsourcingu podnikateľských činností (predovšetkým v oblasti prevádzkových a strategických nákupných procesov pre výrobné spoločnosti)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika / strojárstvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP R/3 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Nákupca / Strategický nákupca

Počet rokov praxe

5

Ochota cestovať
Zodpovedný prístup k práci
Samostatnosť

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov