Pridať inzerát

Nákupca (nákup stavebných činností)

BALANCED HR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 300 EUR/mesiacVýška mzdy je orientačná a závisí od skúseností a zručností kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou, ideálne čo najskôr

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za nákup, vyjednávanie a zazmluvňovanie nových alebo existujúcich dodávateľov a subdodávateľov v oblasti stavebných služieb
  • Identifikácia a implementácia najvýhodnejších obchodných partnerstiev v úzkej spolupráci s internými a externými obchodnými partnermi
  • Kontrola nákupných cien, príprava, vyhodnotenie a schvaľovanie na skupinovej úrovni
  • Tvorba listu dodávateľov, dokumentácie a reportovanie smerom k manažmentu spoločnosti
  • Riadenie tendrovej dokumentácie

  • Práca pre úspešnú a dynamicky sa rozvíjajúcu developerskú spoločnosť
  • Motivujúce platové ohodnotenie
  • Bohatý balíček finančných a nefinančných benefitov

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • VŠ vzdelanie ekonomického alebo technického zamerania (stavebné)
  • Skúsenosti na podobnej alebo rovnakej pozícii v prostredí stavebníctva, výhodou je skúsenosť s nákupom pri výstavbe veľkých priemyselných objektov a hál, priemyselných a logistických parkov, skladov a pod.
  • Výhodou je znalosť trhu v segmente stavebníctva
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Schopnosť vhodnocovať údaje, zmysel pre detail
  • Samostatnosť a zodpovednosť, bezúhonnosť
  • Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie, obchodné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov