Pridať inzerát

Site manager (Stavbyvedúci)

BALANCED HR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 EUR/mesiacVýška mzdy je orientačná a závisí od skúseností a zručností kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou, ideálne čo najskôr

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Plánovanie prípravného a stavebného procesu
  • Zodpovednosť za riadenie, koordinovanie činností a dohľad nad realizáciou na zverenej stavbe podľa harmonogramu výstavby
  • Zabezpečenie realizácie zmluvného stavebného diela v stanovenom termíne, rozsahu a v zodpovedajúcej kvalite
  • Samostatné riadenie zamestnancov, prerozdelenie úloh a kompetencií stavebným majstrom
  • Koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
  • Kontrola kvality a množstva vykonaných prác a príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce
  • Vedenie evidencie a priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov
  • Kontrola dodržiavania stavebných a technologických postupov a bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci na stavenisku

  • Práca pre úspešnú a dynamicky sa rozrastajúcu spoločnosť
  • Motivujúce platové podmienky
  • Balíček finančných a nefinančných benefitov
  • Služobné auto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie so stavebným zameraním
  • Nutné viacročné skúsenosti na podobnej alebo rovnakej pozícii - riadenie a koordinovanie stavebných činností, realizácia skôr väčších stavieb, priemyselné parky, priemyselné objekty, logistické parky a sklady
  • Schopnosť čítať a porozumieť projektovej dokumentácii, technické myslenie
  • Schopnosť riadiť tím stavebných pracovníkov
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť a zmysel pre detail

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov