Pridať inzerát

Samostatný účtovník/účtovníčka

BALANCED HR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 400 EUR/mesiacMesačný plat cca 1400€ btto - základná mzda 1000€ + osobné ohodnotenie cca 400€, konečná výška platu závisí od skúseností a zručností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou, ideálne čo najskôr

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komplexné vedenie finančného účtovníctva (bez mzdového účtovníctva) a zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek
  • Pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, priebežných mesačných účtovných závierok, ročnej uzávierky, zúčtovaní a daňových priznaní - DPH, Dane z príjmov, Dane z motorových vozidiel
  • Konzultácie a spolupráca s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami.
  • Reporting pre manažment
  • Zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva

  • Zaujímavé platové ohodnotenie zohľadňujúce skúsenosti a zručnosti kandidáta ale aj náplň práce
  • 13. plat
  • Odborná podpora zo strany kolegýň a nadriadenej, na začiatku uvedenie do problematiky, zaučenie
  • Dobrý kolektív
  • Flexibilný pracovný čas a možnosť občasného home office po dohode s nadriadenou
  • Príjemné nové priestory kancelárií
  • Znalosť cudzieho jazyka nie je na pozícii potrebná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie - ekonomické, finančné
  • Prax na podobnej alebo rovnakej pozícii je podmienkou, práca nie je vhodná pre absolventa alebo juniora
  • Orientácia v daňovej legislatíve
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, dôslednosť

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov