Pridať inzerát

Koordinátor železničnej logistiky

BALANCED HR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Košice - okolie
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac+ vario +13. plat
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinácia železničnej dopravy – dovoz a vývoz, špecifikácia podkladov pre tendre, udržiavanie kontaktu s národnými železnicami a súkromnými železničnými dopravcami
  • koordinácia dopravy materiálu prostredníctvom železnice
  • koordinácia železničnej dopravy materiálu z Ukrajiny
  • komunikácia s prekládkovými stanicami (najmä pri transportoch s UA)
  • koordinácia operatívnych požiadaviek medzi tretími stranami a výrobnými závodmi
  • zabezpečovanie opráv vagónov a pravidelnej údržby vozového parku (koordinácia s poskytovateľmi služby)
  • prinášanie návrhov na optimalizáciu železničnej dopravy
  • komunikácia so štátnymi inštitúciami v oblasti železničnej dopravy

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • vysokoškolské vzdelanie v oblasti železničnej dopravy
  • aspoň 5 ročné skúsenosti v železničnej doprave
  • aktívny AJ, HU výhodou
  • dobré vyjednávacie a komunikačné zručnosti,
  • výborná znalosť železničnej dopravy a trhu, znalosť legislatívy súvisiacej so železničnou dopravou
  • znalosť Office, SAP, a systémov používaných v železničnej doprave

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov