Pridať inzerát

Technicko-investičný riaditeľ

BALANCED HR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 500 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od skúseností a zručností kandidáta, uvedená suma je orientačná
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za bezproblémový chod technologického úseku spoločnosti, konštrukcie a riadenie investícií
  • Vedenie ľudí a koordinácia ich činností (ca. 30 zamestnancov)
  • Optimalizácia postupov a procesov výroby z hľadiska technológie, produktivity a kvality
  • Spolurozhodovanie o technickom rozvoji organizácie a koordinovaní činností v oblasti vývoja a výskumu
  • Definovanie a implementácia technickej a technologickej stratégie organizácie
  • Vedenie kľúčových investičných a rozvojových projektov
  • Zodpovednosť za plánovanie a efektívnu alokáciu zdrojov
  • Zostavovanie rozpočtu a sledovanie jeho čerpania.
  • Spolupodieľanie sa na strategickom riadení spoločnosti a plánovaní nových projektov
  • Komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi
  • Reportovanie na GM spoločnosti

Práca pre stabilnú etablovanú spoločnosť
Možnosť sebarealizácie
Zaujímavé platové podmienky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • VŠ vzdelanie (technické, najlepšie strojárske)
  • Skúsenosti na podobnej alebo rovnakej pozícii vo výrobnej spoločnosti, ideálne zameranej na strojársku výrobu
  • Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni je podmienkou (AJ sa využíva v rámci spoločnosti, ale aj pri komunikácii s externými obchodnými partnermi a pod.)
  • Znalosti v oblasti výrobných technológií a výrobných procesov (oblasť strojárska výroba, zváranie, obrábanie a povrchová úprava kovových komponentov, konštrukcií a pod.)
  • Výborné organizačné a komunikačné zručnosti, strategické myslenie a riadiace zručnosti, schopnosť pracovať pod tlakom

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Mojžišová
E-mail: poslať životopis