Pridať inzerát

Vieš výborne po maďarsky a nemecky? Hľadáme práve Teba!

BALANCED HR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiacPlat od 1350-1400€ btto plus odmeny, konečná výška mzdy závisí od zručností a skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou, ideálne čo najskôr

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Práca v zákazníckom centre spoločnosti OMV
  • Podpora pre nemecky a maďarsky hovoriacich zákazníkov využívajúcich palivové karty
  • Spracovanie objednávok, registrácia nových zákazníkov do systému, riešenie nových a náhradných kariet
  • Riešenie požiadaviek zákazníkov a poskytovanie informácií ohľadom palivových kariet
  • Risk management, overovanie bonity klienta - platobnú schpnosť, dôveryhodnosť,..
  • Nastavenie rôznych záležitostí ohľadne kariet - ako napríklad PIN, autorizácie, blokovanie pri strate, fraudové operácie (napr. podvodné použitie kariet) a podobne
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami ako sales, finančné oddelenie, credit risk
  • Spracovanie administratívnej agendy súvisiacej s pracovnou náplňou

  • Práca pre silnú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
  • Zaujímavé platové podmienky
  • Bohatý balík finančných a nefinančných benefitov (koncoročná odmena, príspevok na dochádzanie, príspevky do DDS, zľavy na pohonné hmoty, príspevok na stravu nad rámec zákona, preplácanie PN/OČR, poukážky na športové a kultúrne podujatia, flexibilný pracovný čas, dovolenka navyše, nadštandardná zdravotná starostlivosť, podpora odborného a jazykového vzdelávania,...)
  • Zaujímavá pracovná náplň a možnosť sebarealizácie
  • Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Podmienkou je znalosť nemeckého a maďarského jazyka - aspoň jeden na úrovni C1, druhý aspoň na úrovni B2
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni aspoň B1
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie, ideálne zameranie na jazyky, príp. ekonomické, manažment,.
  • Skúsenosť na podobnej alebo rovnakej pozícii je výhoda ale nie je podmienkou
  • Silné analytické a komunikačné schopnosti
  • Dobrá znalosť MS Office, výhodou je znalosť systémov ako SAP

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov