Pridať inzerát

Odborný predajca / Vedúci predajne

BALANCED HR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiacMzda je cca 950€ brutto u predajcu, vedúci predajne samozrejme viac , ku mzde sú navyše aj provízie z predaja
  • Termín nástupu: 1.8.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre distribútora a predajcu elektroniky hľadáme do novootvorenej predajne v Trenčine predajcov a vedúceho predajne. Náplň práce:

  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Predaj značkovej elektroniky a poradenstvo pri predaji
  • Práca s pokladňou
  • Evidencia a riešenie reklamácií
  • Riešenie objednávok tovaru
  • Zabezpečenie chodu prevádzky a udržiavanie poriadku a čistoty na prevádzke

  • Motivujúci systém odmeňovania - veľmi zaujímavá základná zložka a k tomu provízie z predaja (v bežnom období sa dá privyrobiť si cca 150-200 €, v období Vianoc kľudne aj dvojnásobok)
  • Zamestnanecké zľavy na tovar
  • Kompletné zaškolenie na pozíciu
  • Možný kariérny rast
  • Zodpovedná a zmysluplná práca s možnosťou sebarealizácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • SŠ vzdelanie
  • Skúsenosti na podobnej alebo rovnakej pozícii
  • Samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita
  • Ochota učiť sa
  • Ochota pracovať aj cez víkendy - dlhý/krátky týždeň

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov