Pridať inzerát

Príležitosť na Orave: Produktový špecialista/Nákupca

BALANCED HR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Tvrdošín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a zručností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou, ideálne čo najskôr
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Nákup: aktívne vyhľadávanie nových produktov a dodávateľov, komunikácia s dodávateľmi - e-mailová, telefonická a osobná, vyjednávanie cien a podmienok, uzatváranie kontraktov
  • Sledovanie a dodržiavanie termínov
  • Komunikácia a spolupráca s tímom a s ostatnými oddeleniami
  • Riadenie produktového portfólia a zodpovednosť za zverenú kategóriu
  • Analýza trhu, sledovanie trendov a vývoja trhu, sledovanie konkurencie a portfólia konkurencie
  • Príprava vzoriek, spracovanie a evidencia vzoriek
  • Plnenie stanovených cieľov

  • Práca pre stabilnú spoločnosť
  • Zaujímavé platové ohodnotenie
  • Možnosť kariérneho rastu - šikovný kandidát má šancu postúpiť na pozíciu vedúceho oddelenia
  • Zľavy na nákup produktov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

Nákup
1

  • Skúsenosti v oblasti nákupu / strategického nákupu
  • SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického alebo technického zamerania
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - B2/C1 je podmienkou!
  • Záujem o techniku, technológie a prehľad v súčasných technických a technologických trendoch
  • Silné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov