Pridať inzerát

Strategický nákupca / Procurement manager

BALANCED HR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacVýška mzdy sa odvíja od skúseností a zručností kandidáta, uvedená suma je orientačná
  • Termín nástupu: dohodou, ideálne čo najskôr
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie oddelenia nákupu a tímu nákupcov a koordinácia nákupných operácií, zodpovednosť za realizované nákupy
  • Schvaľovanie všetkých nákupných aktivít a rozhodnutí na oddelení
  • Kontrola a analýza nákupných cien, rokovanie s dodávateľmi o cene a dodacích podmienkach
  • Analýza a optimalizácia dodávateľských tokov, kontrola BOM
  • Optimalizácia procesov za účelom podpory globálneho procesu nákupu
  • Určovanie výšky investícií do nových nástrojov a zariadení a sledovanie rozpočtu
  • Zabezpečenie efektívneho nákupu strojov, zariadení a materiálov a hľadanie nových dodávateľov
  • Riešenie problémov s dodávateľmi a hodnotenie spolupráce s nimi
  • Optimalizácia a zefektívnenie nákupných procesov s cieľom minimalizovať náklady a potenciálne problémy
  • Aktívne riešenie problémov s dostupnosťou a kvalitou materiálu
  • Zabezpečovanie prípravy a realizácie obchodných prípadov v súlade s platnou legislatívou a smernicami

  • Práca pre stabilnú veľkú výrobnú spoločnosť, lídra vo svojej oblasti pôsobnosti
  • Potenciál na kariérny rast
  • Zaujímavé platové ohodnotenie + benefity
  • Možnosť sebarealizácie
  • Možnosť práce na TPP aj živnosť, resp. podľa dohody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • SŠ/VŠ vzdelanie – technické, ekonomické
  • Plynulá znalosť anglického jazyka je podmienkou
  • Min. 3 ročná skúsenosť na podobnej pozícii vo výrobnej, ideálne strojárskej spoločnosti
  • Skúsenosti s vyhľadávaním a zazmluvňovaním dodávateľov, strategický nákup
  • Orientácia v logistických procesoch
  • Praktické skúsenosti v oblasti vyjednávania a obchodných rokovaní
  • Výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti
  • Organizačné schopnosti
  • Orientácia na cieľ a výsledky
  • Ochota cestovať v prípade potreby

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov