Pridať inzerát

Riaditeľ technického oddelenia - letecký priemysel

BALANCED HR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 500 EUR/mesiac+ 500€ variabilná zložka + 30% z trojmesačného platu (kvartálny bonus)
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedá za prípravu a vypracovanie podkladov k realizácii údržby, opravy a konštrukčných zmien lietadiel a lietadlových celkov v súlade s požiadavkou predpisovej základne
  • Zodpovedá za plnenie požiadaviek postupov a kvality vymedzených v PART 145 a nápravné opatrenia vyplývajúce zo sústavy kontroly kvality požadovanej v PART 145
  • Zabezpečuje riešenie zásadných úloh konštrukčného a technologického rozvoja, konštrukčnej a technologickej štandardizácie, špecializácie a koncentrácie výroby, zvyšovania úrovne mechanizácie a automatizácie výroby a zlepšovacích návrhov
  • Usmerňuje a kontroluje vedecko – technickú spoluprácu
  • Usmerňuje a koordinuje riešenie rozvojových úloh v predstihu pred prípravou a nábehom výroby
  • Kontroluje zabezpečenie rozvojových úloh výrobou alebo dovozom nových druhov materiálu alebo prvkov
  • Sleduje a presadzuje zavádzanie rozvojových úloh do praxe, po zavedení posudzuje ich účinnosť
  • Schvaľuje konštrukčnú dokumentáciu, technologické postupy a technicko-hospodárskych noriem materiálu a výkonu a ich zmeny
  • Zabezpečuje nápravné opatrenia u zistených nedostatkov v činnosti konštrukcie, technologickej prípravy výroby, spôsobujúcich poruchy vo výrobe alebo znemožňujúce vykonávanie kvalitnej a plynulej výroby
  • Spolupracuje pri vytváraní koncepcie rozvoja spoločnosti a pri vytváraní jednotlivých koncepcií, presadzuje ich uskutočňovanie a vytvára pre tieto koncepcie hospodárske, materiálno – technické, organizačné a personálne predpoklady
  • Kontroluje tvorbu, udržiavanie, využívanie a účinnosť noriem, nariadení, smerníc a iných interných predpisov pre účinnosť technického úseku
  • Organizuje a riadi činnosť priamo podriadených útvarov a ich prostredníctvom zabezpečuje výkon činnosti zvereného úseku

  • Možnosť využitia plne vybaveného 2 izbového zamestnaneckého bytu (mesačné náklady 50€ + energie)

Ďakujeme za záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

  • Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v leteckom priemysle

  • Miesto výkonu práce bude upresnené vybraným kandidátom v užšom výbere.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Vysokoškolské vzdelanie II stupňa
  • Predchádzajúca prax 5 - 10 rokov na relevantnej pozícii v leteckom priemysle je podmienkou (manažér, projektový vedúci, riaditeľ)
  • Skúsenosti s riadením ľudí (v tíme je cca 25 ľudí-konštruktéri a technológovia)
  • Znalosť leteckej legislatívy (PART 145)
  • Technické myslenie, najmä orientácia vo výkresoch, technických schémach a špecifikáciách
  • Konštrukčné skúsenosti v CAD programoch
  • Znalosť anglického alebo ruského jazyka na komunikatívnej úrovni
  • Asertivita, orientácia na výsledok, time management

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Balanced HR s.r.o.
Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava