Špecialista/-ka zákazníckej podpory (B2B) - nemecký + maďarský + anglický jazyk

BALANCED HR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300-1500 Eur brutto + ročný bonus až do výšky 20% z ročného platu
  • Termín nástupu: asap/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu, kde Váš cudzí jazyk nezapadne prachom? Máte proklientský prístup a radi riešite požiadavky klientov? Pre nášho klienta, spoločnosť OMV, hľadáme vhodných kandidátov na vykrytie materskej/rodičovskej dovolenky s výbornou nemčinou (C1) a maďarčinou (C1). Angličtina je potrebná aspoň na mierne pokročilej úrovni.

Vašou úlohou bude:

  • zákaznícka podpora pre nových aj existujúcich klientov, zisťovanie potrieb, budovanie vzťahov (telefonicky a emailom)
  • správa objednávok klientov, od ich zadania až po samotné doručenie
  • starostlivosť o kľúčových klientov
  • riešenie vzniknutých situácií a sťažností
  • príprava podkladov pre ponuky, zmluvy
  • podpora obchodného oddelenia
  • podpora pre manažérov
  • práca s interným systémom
  • riešenie ticketov a voucherov v systéme
  • zodpovednosť za splnenie stanovených KPI's

  • Ročný finančný bonus (20% z ročného platu)
  • Flexibilná pracovná doba + skrátené piatky do 13:00
  • Príspevok na vzdelávanie a študijné materiály pre Anglický a Nemecký jazyk
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona (vo forme Callio karty)
  • Príspevok do 3.piliera/ DDS
  • Príspevok na dochádzanie alebo parkovacie miesto v budove Digital Parku (pokiaľ je ešte k dispozícii) – vyplácané 1x ročne
  • Preplácaná PN/OČR
  • 3 dni dovolenky naviac
  • Telepráca/ Home-office
  • MultiSport karta
  • Medical Care Program
  • OMV tankovacia karta so zľavami na palivo
  • Mikulášske balíčky, Poukážky v prípade výročia v spoločnosti, 1x ročne darčekové poukážky CadHoc
  • Referral program

Informácie o výberovom konaní

Prosím o poslanie CV v anglickom jazyku. Ďakujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výber kandidátov na túto pozíciu zastrešujeme exkluzívne pre nášho klienta, spoločnosť OMV ako personálna spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Vás očakávame:

  • Ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • nemecký jazyk - aktívne na výbornej úrovni (C1)
  • maďarský jazyk - aktívne na výbornej úrovni (C1)
  • anglický jazyk - komunikatívne (aspoň B1)
  • aspoň krátka skúsenosť v administratíve, back office alebo zákazníckom servise
  • spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť, proaktívny prístup
  • tímový hráč

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Balanced HR s.r.o.
Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava