Pridať inzerát

Automatizačný technik

BALANCED HR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: okres Lučenec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálne 1500€ a viac, výška mzdy závisí od zručností a skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP, resp. dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Programovanie, obsluha a nastavovanie PLC automatov a riadiacich obvodov výrobných zariadení
  • Návrh a realizácia menších automatizačných prvkov a zariadení pre výrobu
  • Spolupráca pri projektoch v oblasti automatizácie, montáže a prevádzky robotov – príprava zadaní, jednania s dodávateľmi
  • Preberanie zariadení od dodávateľov, odovzdanie zariadení do výroby, školenie obsluhy
  • Zabezpečovanie posúdenia zhody inštalovaných zariadení pred uvedením do prevádzky
  • Spolupráca s centrálou na ďalšom vývoji automatizačných prvkov a zariadení

  • Systém vzdelávania - odborné školenia, jazykové vzdelávanie priamo na pracovisku
  • Príspevky zo sociálneho programu
  • 13.plat (závisí od plnenia stanovených podmienok
  • Sick days
  • Nadštandardné stravovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu Automatizačný technik obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • VŠ technického smeru so zameraním na elektrotechniku, automatizáciu
  • Osvedčenie minimálne podľa § 21, vyhláška 508/2009 Z.z., znalosti z oblasti elektroniky a elektrotechniky a citanie pripadne kreslenie elektrotechnickych schem v Eplan sú veľkou výhodou
  • Skúsenosti na podobnej pozícii min. 2 roky
  • Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
  • Znalosti automatizačných systémov, bezpečnostných okruhov SIL, PLC Siemens, roboty FANUC, sieťová infraštruktúra, prenos dát, SQL server
    - Siemens Step7 (LAD, STL, SCL, Graph, FBD)
    - Siemens Step7 Safety
    - Siemens WinCC
    - Siemens TIA Portal 13 a vyssie
    - PLC Analyzer pro 5 a 6
    - Wonderware Intouch (po novom je to Aveva Intouch)
    - VBA (visual basic pre excel, ...)
    - Znalost SQL prikazov, praca s SQL Server management studio
    - Skusenosti so softverom pre kamery – IV Navigator
    - Znalost Fanuc, Kuka robotickych systemov z hladiska uprav programu robota
    - Skusenosti s instalaciou PC – instalacia OS a aplikacii
    - Excel a ostatne MS Office produkty
    - Znalost napojenia PLC hardware a senzoriky
    - Praca s frekvencnymi menicmi
    - Znalost C# by bola výhodou

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov