Pridať inzerát

Údržbár strojov a zariadení

BALANCED HR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hlohovec
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750€ brutto + 80€ mesačná prémia a viac v závislosti od zručností a skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď / dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Údržba strojov a zariadení v trojzmennej prevádzke
  • Identifikácia porúch strojov a zariadení
  • Údržba a oprava strojov a nástrojov
  • Nastavovanie a kontrola parametrov strojov a zariadení
  • Zodpovednosť za plynulý chod výroby zabezpečením disponibility strojov a zariadení
  • Kontrola intervalov údržby a zodpovednosť za ich dodržiavanie
  • Zodpovednosť za dodržiavanie pracovných a bezpečnostných postupov a štandardov
  • Ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného

• 13. a 14. plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie
  • Prax na pozícii údržba strojov a zariadení – výhodou
  • Technické myslenie, manuálna zdatnosť
  • MS Office – pokročilý

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské nivy 48
821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov