Pridať inzerát

Projektový manažér / Přípravář (rezidenční výstavba)

BAKPA INVEST s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Praha, Česká republika
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60 000 - 70 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do kanceláře kolegu nebo kolegyni se zkušenostmi ze stavebnictví na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽÉR / PŘÍPRAVÁŘ STAVEB. Pokud rozumíte stavbě a plánování, bude to pro Vás ideální pozice. Kancelář je na Praze 6.

Co vás čeká:

  • vedení stavby od ohlášení realizace až ke kolaudaci a odevzdání jednotek budoucím majitelům
  • spoluúčast na tvorbě celkového konceptu rezidenčních projektů
  • budete plánovat a objednávat materiál podle rozestavěnosti stavby
  • budete dohlížet nad postupem subdodavatelů
  • koordinace stavby společně se stavbyvedoucím a vedením
  • organizace a vedení výběrových řízení
  • průběžné vyhodnocování projektu

Co budete potřebovat?

  • SŠ vzdělání/výuční list
  • praxe ve stavebnictví
  • zkušenosti s vedením projektu a realizací výstavby
  • orientaci v technologických postupech
  • znalost práce na PC
  • pečlivost a spolehlivost

A získáte na oplátku:

  • provize z realizovaných projektů
  • možnost práce na HPP / Živnostenský list
  • platební ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem
  • notebook, mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené, sick days, home office
  • karta Multisport
  • možnost služebního vozu
  • vlastní kancelář
  • pracoviště: Praha 6

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano