Pridať inzerát

Operativní manažer/manažerka BAKDEVELOPMENT

BAKPA INVEST s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká:

  • zpracování podkladů a dokumentace pro jednotlivé projekty
  • interní zadávání dat a údajů do firemních přehledů a databází
  • hlídání termínů jednotlivých projektů
  • zpracování a příprava podkladů pro fakturaci a účetnictví
  • komunikace napříč společností, s manažerem, s účetní, s daňovým poradcem, s úřady, s bankou
  • ostatní drobné administrativní práce v rámci firemních procesů (objednávky, reporty)

Budeme u Vás hledat:

  • vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • pokročilá znalost MS Office (excel, word)
  • komunikativnost, zodpovědnost
  • analytické schopnosti, smysl pro detail, samostatnost

Co vám můžeme nabídnout:

  • možnost práce na HPP / Živnostenský list
  • platební ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem
  • podíl na zisku společnosti a bonusy za odvedený výkon
  • notebook, mobilní telefon, možnost pracovního automobilu
  • 5 týdnů dovolené, sick days, home office
  • mimopracovní firemní a teambuildingové akce
  • karta Multisport
  • příjemné prostředí moderní kanceláře

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano