Pridať inzerát

Skladník

BAGSEY s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hrnčiarovce nad Parnou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac1000 EUR/mesiac (nástupný plat, skúšobná doba) Finančné odmeny (výsledná výška mzdy bude závisieť od individuálnych skúseností a schopností kandidáta)
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Sledovanie objednávok.
- Vychystávanie objednávok.
- Zodpovednosť za plynulé odovzdanie zmeny vedúcemu tímu nasledujúcej zmeny.
- Pravidelná komunikácia medzi zmenami.
- Denný, týždenný a mesačný report výsledkov pridelenej zmeny.
- Monitorovanie súladu noriem a štandardov v procesoch.
- Ďalšie úlohy podľa pokynov a príkazov nadriadeného

Pracuje sa na dve zmeny (ranná a poobedná zmena). Víkendy voľné.
Pracuje sa 37,5 hod/týždeň.
Stabilné pracovné miesto.
Variabilná zložka, platové ohodnotenie závisí od zručnosti a schopnosti kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikačné a organizačné schopnosti so zmyslom pre tímovú prácu
- analytické myslenie, samostatnosť, flexibilita a schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté situácie aj pod časovým takom a v neobvyklých situáciách
- počítačové zručnosti

Prevádzka, ktorá sa zameriava na sortovanie a balenie spojovacieho materiálu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov