Pridať inzerát

Vedúci výroby

BAGSEY s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hrnčiarovce nad Parnou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacFinančné odmeny (výsledná výška mzdy bude závisieť od individuálnych skúseností a schopností kandidáta)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za pridelenú zmenu na pracovisku.
- Kontrola a dohľad nad dodržiavaním správnosti a kvality výrobku.
- Monitorovanie a vyhodnocovanie výkonnosti tímu.
- Zodpovednosť za plynulé odovzdanie zmeny vedúcemu tímu nasledujúcej zmeny.
- Pravidelná komunikácia medzi zmenami.
- Denný, týždenný a mesačný report výsledkov pridelenej zmeny.
- Monitorovanie súladu noriem a štandardov v procesoch.
- Ďalšie úlohy podľa pokynov a príkazov nadriadeného

- stabilné pracovné miesto
- variabilná zložka, platové ohodnotenie závisí od zručnosti a schopnosti kandidáta,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- riadiace, komunikačné a organizačné schopnosti so zmyslom pre tímovú prácu
- analytické myslenie, samostatnosť, flexibilita a schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté situácie aj pod časovým takom a v neobvyklých situáciách
- počítačové zručnosti

Naša spoločnosť sa zameriava na balenie a sortovanie spojovacieho materiálu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bagsey s.r.o
Hattalová 12/A
831 01 Bratislava