Pridať inzerát

Strojník pásového bagra

Baffer, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gabčíkovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacV závislosti od dohody a skúsenosti je plat stanovený od 1 500€/mesiac na živnosť alebo trvalý pracovný pomer.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha stavebných strojov na zemné a búracie práce - pásový bager,
- Dodržiavanie pracovného rozvrhu,
- Evidencia denných záznamov,
- PODMIENKA: prax v obsluhe pásového bagra a platný strojnícky preukaz.

- Zázemie stabilnej spoločnosti,
- Férový a priateľský prístup,
- Spravodlivé ohodnotenie.

Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

strojnícke, stavebné

Počet rokov praxe

1

- platný strojnícky preukaz
- zodpovednosť, flexibilita, odolnosť voči stresu

Firma Baffer s.r.o je kvalitným a spoľahlivým dodávateľom v oblasti dopravy, zemných, výkopových a búracích prác v Bratislavskom a Trnavskom kraji. Realizujeme: zemné práce, výkopové práce, búracie a demolačné práce, dopravu sypkých materiálov, prepravu stavebných strojov, odvoz a likvidáciu odpadu.