Čašník/čka na 4* riečne lode s americkou klientelou. Plavby na riekach v Európe!

backUP job agency

  • Miesto práce: Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 375 EUR/mesiacOd 1700 € Netto. Ubytovanie a strava je zabezpečené.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v modernom hotelovom prostredí na 4*/5* riečnych lodiach s americkou klientelou.
Plavby na riekach v Európe: Rýn, Dunaj, Moselle, Labe, Rhône a Seine.

Dĺžka sezóny: do konca novembra až decembra (záleží od konkrétnej lode)
Počas sezóny (marec - december) sa pracuje turnusovo 6 – 8 týždňov v kuse na lodi a následne sa čerpá voľno/dovolenka 10 – 14 dní. Voľno/dovolenka je hradené zamestnávateľom.

Obsadzovaná pozícia: Čašník/čka - Chef de Rang
- čašník v reštaurácii na palube riečnej lodi
- Obsluha zahraničnej klientely a komunikácia s nimi.
- Prijímanie objednávok jedál a nápojov
- Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel
- Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
- Komplexná starostlivosť o zákazníka

Viac o spoločnosti Viking a obsadzovaných pozíciách nájdete na našej web stránke tu: https://www.backup-jobs.com/sk/pre-kandidatov/pracovne-ponuky/28-nabory/18-nabor-na-riecne-lode-viking-cruises

Lodná spoločnosť Viking Vám ponúka prácu v modernom hotelovom prostredí a tými najlepšími benefitmi v tomto odvetví.

- viac ako 65 moderných riečnych lodí
- svetovo oceňovaná lodná spoločnosť
- americká, austrálska klientela
- švajčiarske alebo francúzsku (lodné) pracovné zmluvy
- hradené zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie
- zabezpečené ubytovanie a strava
- nárok na platenú dovolenku, ktorá sa čerpá v intervaloch - cca 8 týždňov na lodi a 2 týždne doma.
- dĺžka sezóny/zmluvy od marca do novembra/decembra
- možnosť nástupu počas celej sezóny
- moderné kabíny s internetom
- poskytnutá kompletná uniforma

Informácie o výberovom konaní

Forma pohovoru: Video hovor

Uchádzačov poprosíme zaslať:
- aktualizovaný životopis v anglickom jazyku
- fotografiu s príjemným výrazom
- alebo sa jednoducho a priamo zaregistrovať na našej web stránke: www.backup-jobs.com

Sprostredkovanie práce a veci s tým súvisiace sú u nás zdarma!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Lodná spoločnosť pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov a s jeho hlavným vedením vo Švajčiarsku patrí medzi uznávaných lídrov a najviac oceňované spoločnosti v tejto oblasti.

Jedná sa o finančne stabilnú a neustále rastúcu spoločnosť so 65 riečnymi loďami, ktoré plávajú cez 34 krajín v Európe.
V rámci Európy sa plavia po riekach Rýn, Dunaj, Moselle, Labe, Rhône a Seine.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- predošle pracovné skúsenosti na danej alebo podobnej pozícii
- príjemné vystupovanie
- flexibilita a odolnosť voči stresu

Backup jobs agency, s.r.o. je slovensko-nemecká personálna agentúra, zameraná na sprostredkovanie práce v zahraničí.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom založený na dôvere a spokojnosti. Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými spoločnosťami a overenými zamestnávateľmi.

Naša agentúra vznikla v roku 2012 na základe živnostenského oprávnenia a na základe povolenia ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (UPSVaR), ako agentúra sprostredkovania zamestnania - Stefan Liebig backUP jobs agency.
V roku 2014 sa zmenila naša právna forma podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.) - backup jobs agency, s.r.o.

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín,
oddiel Sro, vložka č. 30999/R

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

backup jobs agency, s.r.o.
Gustava Švéniho 2794/8b
97101 Prievidza