Pridať inzerát

Univerzálny stavebný robotník

Bachleda Pavol BAPAS

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Spišská Belá
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiac• hodinová mzda
  • Termín nástupu: marec 2021 alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených stavebných robotníkov na živnosť alebo trvalý pracovný pomer na dopravné stavby (výstavba ciest, chodníkov, kanalizácií... - v Prešovskom kraji (Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa)

práca v stabilnej spoločnosti
• hodinová mzda
• koncoročné odmeny
• voľné víkendy (pracuje sa od pondelka do piatku)
• príplatky za víkendy (v prípade práce v sobotu a sviatok)
• firemná doprava na stavbu zo sídla firmy
• možnosť využiť benefity v rámci pôsobenia firmy

Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť len vybraných uchádzačov. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Partie prosíme nevolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

murár, stavebný robotník

Počet rokov praxe

3

- manuálna zručnosť
- dôslednosť a precíznosť
- technické myslenie
- zodpovednosť
- dobrý zdravotný stav
- práca v kolektíve

Firma Bapas - Bachleda Pavel pôsobí na Slovenskom trhu už 30 rokov. Sme stabilnou a progresívnou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti stavebníctva, cestnej nákladnej dopravy, cestovného ruchu a gastronómie. Prevádzkujeme ubytovacie zariadenie s reštauráciou v Belianských Tatrách (Penzión Ždiaranka v obci Ždiar)...

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov