Pridať inzerát

Brand Specialist : prémiové FMCG portfólio

Baarco & Tish s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacMzda môže byť vyššia, v závislosti od skúseností kandidáta. Súčasťou ročného balíka je garantovaný 13. aj 14. plat.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, stabilnú medzinárodnú spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou a distribúciou prémiových potravín, hľadáme skúseného BRAND Manažéra / Špecialistu, ktorý zastreší celkový rozvoj prémiového portfólia spoločnosti.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Príprava a realizácia marketingového plánu
• Spoluvytváranie distribučných stratégií pre jednotlivé značky, stanovenie
distribučných ciest a cieľov s ohľadom na trh
• Posudzovanie rozvojových trendov a trhového potenciálu
• Analýza a rozvoj obchodných stykov a distribučných kanálov
• Príprava a realizácia marketingových aktivít pre koncového spotrebiteľa
• Analýza konkurencie (uvádzanie nových výrobkov, cenová politika)
• Zabezpečenie nákupu a distribúcie materiálov na podporu predaja vzoriek
• Implementácia krátkodobých a dlhodobých stratégií a cieľov
• Zabezpečenie objednávok tovaru od dodávateľov, koordinácia importnej
logistiky
• Komunikácia v anglickom jazyku s partnermi v zahraničí
• Aktualizácia a vyhotovenie kalkulácie výrobkov, návrh zmien v kalkulácii
• Zodpovednosť za skladové zásoby z hľadiska záruky produktov
• Riadenie marketingového rozpočtu a sledovanie jeho čerpania s ohľadom na
efektívne vynaloženie prostriedkov
• Schvaľovanie a kontrola faktúr od odberateľov za akcie, listing a ostatné
marketingové výdavky
• Tvorba marketingových prezentácií

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so zodpovedajúcou firemnou kultúrou
• Zaujímavá a pestrá pracovná náplň zameraná na spoluprácu so zahraničnými partnermi
• Príjemné pracovné prostredie
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť ďalšieho odborného a osobnostného rozvoja

Informácie o výberovom konaní

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA?

Ak Vás naša ponuka zaujala a Váš profil zodpovedá našim požiadavkám, prosím neváhajte a pošlite nám Váš životopis v SLOVENSKOM alebo ANGLICKOM jazyku.

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú klientom zadané požadované kritériá.

NAŠA PONUKA VÁS NEZAUJALA?

V prípade, že naša ponuka nezodpovedá Vášmu profilu a požiadavkám, ale mali by ste záujem o zaujímavé pracovné ponuky v budúcnosti, prosím pošlite nám Váš životopis v Anglickom alebo Nemeckom jazyku na adresu: kariera@baarcotish.sk

DôLEŽITÉ UPOZORNENIE:

K vášmu životopisu prosím priložte SÚHLAS so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej len „osobné údaje“). Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre zavedenie predzmluvných vzťahov a sprostredkovanie vhodnej pracovnej pozície s budúcimi potenciálnymi zamestnávateľmi. Osobné údaje budú použité na účely vyhľadania Vášho zamestnania spoločnosťou Baarco & Tish s.r.o., IČO: 46957391, so sídlom Bajkalská 22, 821 09 Bratislava (ďalej len „prevádzkovateľ“) na dobu určitú v trvaní 2 rokov odo dňa ich zaradenia do personálnej databázy najneskôr však do splnenia účelu ich spracúvania.

PRE VIAC KARIÉRNYCH INFORMÁCIÍ:

Pre viac zaujímavých informácií týkajúcich sa otvorených pracovných pozícií, služieb, noviniek a kariérnych a poradenských aktivít, nás prosím neváhajte kontaktovať na našom Linkedin Profile: http://www.linkedin.com/company/baarco-&-tish-s-r-o-?trk=hb_tab_compy_id_3019154

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je úspešná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby a distribúcie prémiových partnerských aj vlastných značiek FMCG produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Obdobná pozícia v FMCG/reťazcoch

Počet rokov praxe

3

• Dobré znalosti a orientácia na trhu FMCG,
skúsenosť 3-5 rokov v distribučnej spoločnosti
alebo v reťazcoch
• Anglický jazyk na pokročilej úrovni, Nemecký
jazyk výhodou
• MS Office, práca s MS Excel, MS PowerPoint na
pokročilej úrovni
• Komunikačné, organizačné a vyjednávacie
zručnosti
• Analytické myslenie, spoľahlivosť, dôslednosť,
dôraz na detail
• Ochota ďalej sa vzdelávať
• Schopnosť čeliť aj čiastočne rutinným činnostiam
• Schopnosť zvládať stres a prácu v tíme aj
samostatne

Creative HR Group with strong focus on INNOVATIVE solutions.

Founded in 2012, WE act as an interface between HR and PERSONAL MARKETING, EVACUATING STEREOTYPES by designing a new local BENCHMARK SPOT.

Together with OPINION LEADERS in our NETWORK we shape their vision and identify KEY TALENTS - the most important company assets within BRANDED CONTENT and owned CHANNELS.

For more info, feel free track our web or FOLLOW OUR COMPANY:

Baarco & Tish Team

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.