Pridať inzerát

Operations Facility Director

Baarco & Tish s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 700 EUR/mesiacNástupná základná mzda závisí od individuálnych schopností a skúseností kandidáta a je predmetom vzájomnej dohody, nezahŕňa bonusový systém
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

JOB MISSION:

Operations Director svojou pozíciou zastrešuje a koordinuje chod divízie Facility a realizáciu služieb. Zodpovedá za všetky projekty divízie a ich realizáciu, aktuálne obchodné vzťahy a ich ďalší rozvoj pre nový biznis, za dosahovanie ekonomických výsledkov (predovšetkým projektové marže) za celú divíziu Facility. Prostredníctvom kompetentných vedúcich a manažérskych zručností vytvorí Operations Director efektívny tím, ktorý dôsledne spĺňa alebo prekročí potreby služby klienta. Ako člen vedenia riadi optimálne a efektívne fungovanie procesov, systémov, projektov a zavádzanie inovácií.

FACILITY MANAGEMENT:
• Plnenie rozpočtových cieľov, monitorovanie finančných plánov s informáciami o
zisku a strate, strategické plánovanie, stanovenie kľúčových cieľov
• Tvorba forecastov za zverené regióny, ich aktualizácie a vyhodnotenie v spolupráci
s objektovými a regionálnymi manažérmi
• Vyjednávanie podmienok pre spoluprácu s dodávateľmi - podpisy zmlúv a osobné
stretnutia so zákazníkmi
• Na mesačnej báze zabezpečiť, aby sa dosiahli všetky prognózy, v prípade potreby
vykonať úpravy cien
• Zodpovednosť za preskúmanie nákladovo efektívnych metód prevádzky, riadenie
zlepšenia marží pomocou produktivity
• Efektívne spolupracovať s ostatnými divíziami a centrálou spoločnosti
• Spracovanie reportov pre vedenie spoločnosti
• Reprezentácia a zastupovanie spoločnosti pri riešení záležitosti so štátnymi
inštitúciami

SALES MANAGEMENT:
• Zodpovednosť za kvalitu a efektivitu služieb poskytovaných klientom pri správe
budov
• Koordinácia a spolupráca pri príprave obchodných ponúk, pri príprave kalkulácií a
rozpočtov, zodpovednosť za ich správnosť a efektívnosť
• Identifikácia rizík vyplývajúcich z poskytovania služieb klientovi a ich premietnutí
do kalkulácií resp. procesu riadenia rizík
• Zodpovednosť za produkty a služby divízie Facility, ich parametre a definovanie
spôsobu predaja
• Tvorba a implementácia stratégie pre celú divíziu Facility
• Spolupráca pri výbere dodávateľov potrebného tovaru a služieb
• Zodpovednosť za špecifikáciu požiadaviek, zmluvné podmienky a hodnotenie
dodávateľov

:: Možnosť podieľať sa na tvorbe stratégie a budovaní vlastného tímu
:: Dôvera a podpora vedenia spoločnosti
:: Motivačný podiel na zisku spoločnosti
:: Stabilné a priateľské pracovné prostredie
:: Služobný automobil aj na súkromné účely
:: Flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA?

Ak Vás naša ponuka zaujala a Váš profil zodpovedá našim požiadavkám, prosím neváhajte a pošlite nám Váš životopis v SLOVENSKOM resp. v ANGLICKOM jazyku.

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú klientom zadané požadované kritériá a ktorých budeme pozývať do výberového konania.

NAŠA PONUKA VÁS NEZAUJALA?

V prípade, že naša ponuka nezodpovedá Vášmu profilu a požiadavkám, ale mali by ste záujem o zaujímavé pracovné ponuky v budúcnosti, prosím pošlite nám Váš životopis v Anglickom alebo Nemeckom jazyku na adresu: kariera@baarcotish.sk

DôLEŽITÉ UPOZORNENIE:

K vášmu životopisu prosím priložte SÚHLAS so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu (ďalej len „osobné údaje“). Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre zavedenie predzmluvných vzťahov a sprostredkovanie vhodnej pracovnej pozície s budúcimi potenciálnymi zamestnávateľmi. Osobné údaje budú použité na účely vyhľadania Vášho zamestnania spoločnosťou Baarco & Tish s.r.o., IČO: 46957391, so sídlom Bajkalská 22, 821 09 Bratislava (ďalej len „prevádzkovateľ“) na dobu určitú v trvaní 2 rokov odo dňa ich zaradenia do personálnej databázy najneskôr však do splnenia účelu ich spracúvania.

PRE VIAC KARIÉRNYCH INFORMÁCIÍ:

Pre viac zaujímavých informácií týkajúcich sa otvorených pracovných pozícií, služieb, noviniek a kariérnych a poradenských aktivít, nás prosím neváhajte kontaktovať na našom Linkedin Profile: http://www.linkedin.com/company/baarco-&-tish-s-r-o-?trk=hb_tab_compy_id_3019154

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je slovenská spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2002, kde v oblasti služieb, energetiky a developmentu tvoria flexibilné, efektívne a udržateľné hodnoty pre svojich Klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

Facility Manager
5

• Prax v realizácii facility služieb 5 rokov
• Skúsenosť s vedením a riadením tímu
• Obchodné zručnosti, skúsenosti s akvizičnou činnosťou, obchodnými rokovaniami a
vyjednávaním podmienok spolupráce
• Prax na podobnej pozícii na strane dodávateľa facility služieb veľkou výhodou
• Výkon zameraný na rast a výsledky
• Stabilná osobnosť s nadšením pre osobný a firemný úspech.

Creative HR Group with strong focus on INNOVATIVE solutions.

Founded in 2012, WE act as an interface between HR and PERSONAL MARKETING, EVACUATING STEREOTYPES by designing a new local BENCHMARK SPOT.

Together with OPINION LEADERS in our NETWORK we shape their vision and identify KEY TALENTS - the most important company assets within BRANDED CONTENT and owned CHANNELS.

For more info, feel free track our web or FOLLOW OUR COMPANY:

Baarco & Tish Team

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

ASTON Business Hotel, Bajkalská 22
821 09 Bratislava