Pridať inzerát

Administratívny pracovník

B2B Services a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia, triedenie a zabezpečenie odosielania a prijímania pošty a následná archivácia,
- evidencia, triedenie a kontrola všetkých relevantných papierových a elektronických dokumentov a priečinkov organizácie, ich pravidelná archivácia, kompletný stav a aktuálnosť,
- vystavovanie faktúr pre pridelených zákazníkov – zastupiteľnosť junior účtovníka počas neprítomnosti
- administratívna a organizačná podpora pre vedenie organizácie,
- administratívna podpora a komunikácia s príslušnými úradmi, dodávateľmi a inštitúciami,
- evidencia a objednávky kancelárskych potrieb, občerstvenia a vybavenia kancelárie,
- zabezpečenie drobných nákupov,
- evidencia a správa vzoriek tovarov,
- starostlivosť o spoločné priestory kancelárie – kuchynka a zasadačka,
- evidencia a koordinácia prijatých a vystavených faktúr – zodpovednosť za kompletný stav a aktuálnosť,
- vedenie a evidencia pokladne – hmotná zodpovednosť za prevzaté peňažné prostriedky v hotovosti,
- evidencia dochádzky zamestnancov, príprava podkladov, administratívna podpora týkajúca sa prijatia zamestnancov a ich odchodu, prevzatie o odovzdanie zverených predmetov
- koordinácia potrieb a povinností týkajúcich sa BOZP, ochrany pred požiarmi a ochrany osobných údajov,
- administratívna podpora pri používaní a starostlivosti o služobné vozidlá, správa palivových kariet
- preberanie požiadaviek/úloh podľa zadania nadriadených a členov tímu a ich riešenie/delegovanie na človeka, kto ich vyrieši,
- aktívna účasť na vybraných poradách organizácie, zabezpečenie zápisu z týchto porád a ich administratívnej a organizačnej podpory
- organizovanie teambuildingov a meetingov
- ďalšie úlohy podľa zadanie

- firemné akcie
- nápoje na pracovisku zadarmo
- školenia
- produkty spoločnosti za zvýhodnené ceny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, účtovníctvo, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- precíznosť a spoľahlivosť
- trpezlivosť
- odolnosť voči stresu
- skúsenosti so systémom SAP business one výhodou

Rozšírenie obchodných sietí:
Našim partnerom prinášame rozšírenie distribúcie produktov do najväčších obchodných sietí. Zabezpečujeme obchodno-administratívne činnosti súvisiace s predajom.

Strategické miesta predaja:
Ponúkame produkty tam, kde ich vaši zákazníci hľadajú. Správne miesta predaja sú pre obchod kľúčové.

Obchodná flexibilita:
Svet obchodu sa neustále vyvýja a podlieha zmenám. Veríme, že schopnosť na ne reagovať a flexibilta je súčasťou úspešného obchodného modelu.

Profesionálny tím:
Baví nás to, čo robíme. Spájame naše skúsenosti v obore tak, aby sme našim zákazníkom a partnerom priniesli stále tie najkvalitnejšie služby.

Reporting:
Našim partnerom poskytujeme potrebné reporty a štatistiky pre koordináciu a plánovanie obchodných aktivít.

Zefektívnenie predaja:
Naše služby v oblasti B2B prinášajú priame zefektívnenie predaja v hlavných oblastiach distribúcie.

Obchodno – administratívne činnosti:
Využitie služieb obchodného tímu (sales force). Zabezpečenie obchodnej/administratívnej činnosti súvisiacej s predajom produktov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

B2B-services, a.s.
Nové Záhrady I 13/A
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov