Pridať inzerát

Projektový manažér - stavebné zameranie

B10 reality, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac+ variabilná zložka/bonusy za každý projekt
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staneš sa naším novým projektovým manažérom?
Ak si manažérsky typ, ale rozumieš aj stavbárčine, čítaj ďalej. ⬇️

Čo bude tvoja práca:
- zabezpečenie profesistov alebo dodávateľov stavebných činností a ich koordinácia
- tvorba, kontrola a dodržiavanie časového harmonogramu projektu⏳
- dohľad nad výkonom stavebných prác v súlade s harmonogramom a rozpočtom projektu
- komunikácia s úradmi, inštitúciami a dodávateľmi
- pravidelný reporting vedeniu spoločnosti a tendrovanie dodávateľov

Pošli nám životopis a staň sa našim novým parťákom do tímu B10.

Čo ti ponúkame:
- profesionálnu podporu od nášho tímu
- svoju vlastnú stoličku v našej žilinskej pobočke
- uvoľnenú atmosféru v backoffice a kávičku whenever you want ☕

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, manažment

Kto sme?
Sme trendová realitná kancelária, ktorá svojim dynamickým prístupom odkrýva nové prístupy k biznisu a tak vytvára z nehnuteľností zážitok, ktorý sprevádza maximálna profesionalita a kvalita odvedenej práce.

Čo budujeme?
Berieme biznis osobne, preto dbáme na to, aby každý náš člen využíval svoje meno ako značku a budoval nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný brand. Poznáš náš podľa hashtagu #pocelomslovensku

Akí sme?
Sme mladý a veľmi priateľský kolektív šikovných a výnimočných ľudí. Pre nás je tento job lifestyle a tak aj pristupujeme ku všetkým výzvam a príležitostiam.

Adresa spoločnosti

Jána Milca 6
010 01 Žilina