Pridať inzerát

Samostatný elektrikár

B.C.S. - SK s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 1 900 EUR/mesiac-mzda je počítaná za priemernú dennú pracovnú dobu 8,5 hod./denne. (Po-Pia) -poskytujeme možnosť práce aj počas víkendu
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
-domové, bytové a priemyselné elektroinštalačné práce,
-bleskozvody
-NN prípojky
-montáž a zapájanie rozvádzačov

- Zamestnancom zabezpečujeme pracovné odevy
- Možný kariérny postup na pozíciu riadiaceho pracovníka
- Automobil pre náplň práce k dispozícii
- Kvalitné náradie k dispozícii
- Dbáme a vytvárame priestor na neustále zvyšovanie kvalifikácie našich zamestnancov
- Každý elektrikár má k dispozícii pomocného pracovníka

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť B.C.S. - SK má sídlo v Malackách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícii elektrikár podmienkou

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti minimálne §22
- Spoľahlivosť
- dodržiavanie disciplíny
- samostatnosť pri realizácii elektroinštalácie
- Vodičský preukaz podmienkou!

Spoločnosť B.C.S.-SK s.r.o vznikla v roku 2019 s cieľom poskytovať služby v oblasti energetiky. Odborný tím spoločnosti sa neustále rozvíja a preto sme schopní poskytovať širokú škálu služieb.

Naším prvoradým cieľom je byť slovenským lídrom v oblasti energetiky a zároveň poskytovať služby prostredníctvom vytvárania spoločnej hodnoty s vysokou zodpovednosťou. Snažíme sa nielen naplniť ale aj prevýšiť očakávania a potreby našich zákazníkov.

,,Každé podnikanie, ak vedome neslúži verejnosti, je nutne odsúdené k zániku“

Tomáš Baťa

Zameriavame sa :
-ELEKTROINŠTALÁCIE
-MONTÁŽ KÁBLOVÝCH ROZVODOV NN a VN
-MONTÁŽ, OPRAVA, ÚDRŽBA BLESKOZVODU
-ZABEZPEČOVACIE A KAMEROVÉ SYSTÉMY
-OP a OS VYHRADENÝCH ZARIADENÍ ELEKTRICKÝCH
-VÝROBA ELEKTROROZVADZAČOV
-MONTÁŽE , REKONŠTRUKCIE NN,VN,VVN ROZVODNÍ A TRAFOSTANÍC

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Rakárenská 46
90101 Malacky