Obchodný zástupca pre predaj poľnohospodárskej techniky mzda od 700€ - 1100 € + provízie z predaja

B&B TEAM, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 100 EUR/mesiacZákladná mzda + provízia z predaja. Horná hranica mesačnej mzdy nie je obmedzená, ale je závislá na dosiahnutom obrate.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie klientov vo zverenom regióne
- Budovanie vzťahov s novými a nastávajúcimi klientmi
- Predaj a cielená ponuka produktov podľa požiadaviek klienta
- Predstavenie nových produktov a správna interpretácia noviniek
-Cenové ponuky
- Podpora servisu
- Monitorovanie potrieb poľnohospodárov
- Monitorovanie konkurenčného prostredia v danej oblasti

- Služobné auto
- Služobný notebook a telefón
- Konkurencieschopný a motivujúci plat
- Flexibilná pracovná doba

Zvýhodnení budú uchádzači s praxou predaja poľnohospodárskej techniky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárska technika alebo strojárstvo

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Prax ne je podmienka
1

- Výborné komunikačné schopnosti
- Aspoň 2 ročná prax v obchode
- Presvedčivé vyjednávanie
- Pozitívny a spoľahlivý prístup k zvereným
úlohám
- Chuť učiť sa

B&B team je spoločnosť s 20 ročnou tradíciou sídliaca v Štúrove, ktorá sa medzi inými zaoberá predajom a servisom poľnohospodárskej techniky. Na pozíciu obchodného zástupcu hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý rozšíri náš tím predajcov. Potrebujeme šikovného kolegu alebo kolegyňu , ktorý je ochotný učiť sa a pracovať v tíme

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Továrenská 10
94301 Štúrovo