Pridať inzerát

Vodič kamiónu (aj dvojosádka)

B&B TEAM, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Továrenská 1, Štúrovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 EUR/mesiac+ diéty
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu vodiča medzinárodnej dopravy aj pre dvojosádky na líniovej práci SK-DE-SK (kolečko - trasa je daná)
Mzda na základe odjazdených km :-)
Štart-cieľ Nitra preto urednostňujeme vodičov z okolia NR
víkendy väčšinou doma.
Prispievame na dochádzku.
Uchádzači sa môžu informovať na t.č. 0905 638 283, 0905 100 098

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

B&B TEAM je spoločnosť s 20 ročnou tradíciou sídliaca v Štúrove, ktorá sa zaoberá medzinárodnou kamiónovou dopravou a špedičnou činnosťou. Na pozíciu špeditéra/disponenta hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý rozšíri náš tím.Potrebujeme šikovného kolegu alebo kolegyňu , ktorý je ochotný učiť sa a pracovať v tíme. Viac informácii o spoločnosti získate na stránke www.bbteam.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov