Pridať inzerát

Marketingovo - vývojový pracovník

B&B Montagen s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sebedražská cesta 680/10, Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: individuálny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť SÜDWEST hľadá do svojho interného marketingového tímu skúseného a šikovného kolegu/ kolegyňu, so zameraním na tvorbu obsahu a správu sociálnych sietí, schopného tvoriť reklamné a marketingové kampane. Vytvárať slogany, ktoré bude vedieť priamo a efektívne prenášať do úspešného budovania značky s dlhoročnou tradíciou.

Náplň práce:

-Vytváranie kreatívneho a pútavého obsahu a grafiky pre všetky komunikačné kanály spoločnosti s cieľom podpory predaja a budovania značky SÜDWEST.
-Príprava, úprava a pravidelné aktualizovanie marketingových materiálov rôzneho druhu.
-Podieľanie sa na tvorbe, rozposlaní a štatistikách newslettrov a emailových kampaní.
-Podieľanie sa na navrhovaní, plánovaní a realizácií online a offline komunikačných aktivít v segmente B2B,B2C a interným zamestnancom.
/spúšťanie a monitorovanie kampane, vytváranie reportov, analytika údajov/.
-Spravovanie, tvorenie a analýza príspevkov na sociálnych sieťach - Facebook,Linkedln,YouTube atď./grafika,texty, videá/
-Podieľanie sa na aktualizácií webstránky.
-Analyzovanie výsledkov marketingových aktivít v Google Analytics.
-Kreatívne updaty aktuálnych grafík a manuálov.
-Pomoc pri interných a externých eventoch.

Pracovný čas: Pon - Pia 08:00 - 17:00h

- telefón, notebook a ďalšie vybavenie potrebné na dosiahnutie stanovených cieľov
- veselý kolektív
- motivačné platové podmienky
- parkovné miesto v areáli pracoviska

Kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá. Ostatným kandidátom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti a prajeme im veľa pracovných, ale aj osobných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Premiere Pro - Mierne pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý
Administrácia webových stránok - Pokročilý
Sociálne média - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v obore

Počet rokov praxe

2

-Kreatívny a tímový hráč s pozitívnym vzťahom k sociálnym sieťam a digitálnemu marketingu.
-Človek ,ktorý má záujem a chuť byť v centre diania.
-Človek, ktorý nečaká na zadanie, ale má množstvo svojich nápadov a riešení.

Naša spoločnosť bola v roku 2019 zaradená do HN TOP 10 firiem v Trenčianskom kraji.
Firma sa zaoberá montážou a servisom automatizovaných triediacich a dopravných liniek v intralogistike v Nemecku pre spoločnosti ako DHL, AMAZON, DAIMLER, BMW a podobne.
Sme výhradný distribútor nemeckého výrobcu SÜDWEST Farben und Lacke pre Slovensko, Česko, Maďarsko a Balkán. Sme vlastník a výrobca profesionálnych maskovacích pások ochrannej značky Rebbon.