Pridať inzerát

Senior Treasurer

AZC, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 700 EUR/mesiacOd 2 700 EUR/mesiac, základná mzda závisí od seniority kandidáta.
  • Termín nástupu: 01.11.2021, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne obsadzujme pozíciu Senior Treasurer, na ktorej budete mať príležitosť podieľať sa na zaujímavých transakciách.
V prvom rade hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý vie samostatne pracovať na zverenej transakcii, so zmyslom pre zodpovednosť a je zameraný na výsledky.
U nás dávame priestor pre vlastné myšlienky a osobný rast.

Aké zodpovednosti a úlohy Vás čakajú na danej pozícii?
- zastupovanie zamestnávateľa a/alebo jeho klientov v kontraktačnom procese s finančnými inštitúciami
- účasť na rokovaniach s finančnými inštitúciami (najmä, no nielen bankami a poisťovňami)
- správa portfólia úverových zmlúv a s nimi súvisiacich zabezpečovacích zmlúv zamestnávateľa a/alebo jeho klientov
- správa portfólia derivátových nástrojov zamestnávateľa a/alebo jeho klientov
- správa portfólia poistných zmlúv zamestnávateľa a/alebo jeho klientov
- cash management zamestnávateľa a/alebo jeho klientov
- navrhovanie a hodnotenie kapitálovej štruktúry projektov/spoločností zamestnávateľa a/alebo jeho klientov
- poradenská činnosť v oblasti treasury na vyžiadanie zamestnávateľa a/alebo jeho klientov
- a iné

Čo Vám ponúkame navyše?

- skvelý tím profesionálov
- príjemné pracovné prostredie v centre mesta
- káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou
- stabilnú prácu pre lídra na trhu a istotu finančného zázemia
- otvorenú a neformálnu firemnú kultúru
- možnosť kariérneho rastu
- firemné spoločenské a športové akcie
- pružný pracovný čas a flexibilitu práce
- firemné zľavy
- a iné zamestnanecké benefity

Viac sa dozviete na osobnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti.

Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Dovolíme si však odpovedať len tým, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria. Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Spoločnosť AZC, a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- samostatnosť a zodpovednosť
- záujem rozvíjať sa v oblastí treasury/financií
- skúsenosti v bankovníctve alebo v korporátnom treasury
- znalosť anglického jazyka podmienkou
- znalosť maďarského jazyka výhodou
- znalosť bankových produktov
- efektívny time manažment
- zmysel pre detail
- tímový hráč

AZC a.s. je moderná a dynamicky sa rozvíjajúca slovenská biznis organizácia so silnými partnerstvami. Viac sa o nás dozviete na https://www.azc.sk/ .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AZC, a.s.
Budova ORBIS, Rajská 7
811 08 Bratislava