Pridať inzerát

Projektový asistent

AZC, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacZákladná výška mzdy závisí od seniority kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne obsadzujeme pozíciu PROJEKTOVÝ ASISTENT Správcu zálohového systému, na ktorej budete mať príležitosť podieľať sa na implementácii slovenského zálohového systému jednorazových obalov na nápoje.
Na tejto pozícii očakávame, že budete vedieť s ľahkosťou pracovať na rôznorodých pracovných úlohách, že máte zmysel pre zodpovednosť a detail, a ste zameraný na výsledky. Táto pracovná pozícia bude vyžadovať príležitostné cestovanie v rámci Trenčianskeho kraja. Pozícia je vhodná aj pre seniornejšieho kandidáta.
Správca zálohového systému je nezisková organizácia, ktorá zodpovedá za organizačné aj technické riešenie zálohovania nápojových plastových fliaš a kovových plechoviek na území Slovenska.

Aké zodpovednosti a úlohy Vás čakajú na danej pozícii?

- komunikácia s príslušnými stakeholdermi zapojenými do realizácie aktivít projektu,
- asistovanie pri implementácii zálohového systému pre jednorazové nápojové obaly v rámci SR,
- riešenie operatívnych úloh súvisiacich so založením novej spoločnosti (organizácie),
- podpora manažmentu spoločnosti pri realizácii ich úloh,
- vybudovanie a následné manažovanie sekretariátu spoločnosti,
- a iné ...

- príjemné pracovné prostredie (nie Open-space),
- stabilná práca pre slovenskú neziskovú organizáciu a istota finančného zázemia,
- otvorená a neformálna firemná kultúra,
- možnosť kariérneho rastu,
- skvelý tím,
- pružný pracovný čas a flexibilitu práce.

Viac sa dozviete na pracovnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Veríme, že naša pracovná ponuka Vás zaujala a vážime si Váš záujem. Termín nástupu si vieme dohodnúť. Pretože na toho správneho kandidáta sa oplatí počkať.

Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Dovolíme si však odpovedať len tým, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria. Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Spoločnosť AZC, a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický alebo iný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Ekonómia a iné...
2

Ideálny kandidát má:

- ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v ekonomickom alebo v inom odbore,
- pracovné skúsenosti v oblasti administratívy alebo životného prostredia min. 2 roky,
- znalosť programu MS Office EXCEL je podmienkou,
- skúsenosti s projektovým riadením výhodou,
- znalosť anglického jazyka min. na úrovni B2,
- organizačné schopnosti a snaha učiť sa nové veci,
- flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť a dôslednosť,
- vodičský preukaz B, podmienka aktívny vodič.

AZC a.s. je moderná a dynamicky sa rozvíjajúca slovenská biznis organizácia so silnými partnerstvami. Viac sa o nás dozviete na https://www.azc.sk/ .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AZC, a.s.
Budova ORBIS, Rajská 7
811 08 Bratislava