Pridať inzerát

HR Manager

AZC Group

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 800 EUR/mesiacOd 2 800 EUR /mesiac /brutto (základná mzda pri splnení nižšie uvedených požiadaviek; mzdové ohodnotenie kandidáta sa odvíja od jeho skúseností a schopností a bude upresnené na osobnom pohovore s kandidátom) + 13. plat na základe mzdového poriadku spoločnosti + odmeny za účasť na projektoch.
  • Termín nástupu: November, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je obsadzovaná ako zástup počas MD/RD. Naša spoločnosť sa však rýchlo a úspešne rozvíja na medzinárodných trhoch, rozširovanie HR tímu a následná spolupráca preto nie je vylúčená.
HR Manager reportuje priamo CEO spoločnosti a vedie tím pozostávajúci z dvoch HR generalistov.

Ak preferujete prácu v medzinárodnom prostredí, viete prepojiť HR s biznisom, ovládate Zákonník práce naozaj veľmi dobre, viete si vyhrnúť rukávy a chcete sa naozaj realizovať, hľadáme práve Vás. Hľadáme HR profesionála, ktorý bude podporou pre manažment a zamestnancov spoločnosti v nasledovných úlohách:

• vedenie HR oddelenia,
• komplexné HR poradenstvo zamestnancom a manažérom spoločnosti,
• samostatné riadenie celého výberového procesu nielen pre SK, ale aj iné krajiny, ako napríklad AT,
• spolupráca na strategických HR projektoch,
• HR reporting a aktualizácia mzdového plánu spoločnosti,
• poradenstvo v oblasti odmeňovania a benefitov,
• identifikácia potrieb v oblasti vzdelávania zamestnancov,
• zodpovednosť za správnosť pracovnej dokumentácie,
• interná komunikácia,
• príprava a realizácia aktivít HR marketingu,
• účasť na aktivitách na podporu firemnej kultúry,
• aktualizácia interných noriem a procesov,
• sledovanie príslušnej platnej legislatívy (Slovensko, Česko, Maďarsko a Rakúsko) a iné...

Mzdová a právna agenda sú zastrešované externe.

Čo Vám ponúkame navyše?

• 13. plat podľa mzdového poriadku spoločnosti
• Odmeny za účasť na projektoch
• Príspevok na stravu nad rámec zákona
• Multisport kartu
• Zľavy u firemných partnerov
• Notebook a mobilný telefón na paušál aj na súkromné účely
• Klubovňa, biliard a sauna vo firemných priestoroch
• Finančný príspevok pri narodení dieťaťa
• Skvelý tím profesionálov
• Otvorená a neformálna firemná kultúra s rodinnou atmosférou
• Káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou
• Program výučby cudzieho jazyka hradený zamestnávateľom priamo na pracovisku
• Príjemné pracovné prostredie (nie Open-space)
• Parkovacie státie
• Podpora vzdelávania
• Firemné spoločenské a športové akcie
• Pružný pracovný čas a flexibilitu práce
a iné zamestnanecké benefity, ktoré potešia ...

Termín nástupu si vieme dohodnúť. Pretože na toho správneho kandidáta sa oplatí počkať.
Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a vážime si Váš záujem o prácu v našej spoločnosti. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Dovolíme si však odpovedať tým z Vás, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria.

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR alebo ekonómia

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

HR, ľudské zdroje

Počet rokov praxe

5

Ideálny kandidát/-ka:

• má minimálne dvojročnú skúsenosť na pozícii HR manažéra alebo min. 5 ročnú skúsenosť ako HRBP, ideálne má reálnu skúsenosť s rakúskym pracovným trhom,
• má skúsenosti s vedením tímu,
• má skúsenosti s riadením a implementáciou HR procesov,
• veľmi dobre ovláda Zákonník práce,
• ovláda anglický alebo nemecký jazyk slovom aj písmom,
• je tímový hráč s orientáciou na výsledok,
• preferuje využívanie cudzích jazykov v praxi.

Od kandidáta (m/ž) očakávame tieto zručnosti:

• ľudský prístup a záujem o dianie v spoločnosti,
• komunikácia na excelentnej úrovni,
• samostatnosť, kritické myslenie,
• zodpovednosť a iniciatívny prístup,
• hands on prístup.

Skupina AZC je moderná a dynamicky sa rozvíjajúca slovenská biznis organizácia so silnými partnerstvami. Viac sa o nás dozviete na https://www.azc.sk/ .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov