Pridať inzerát

Pomocný servisný technik klimatizačných zariadení

AZ KLIMA SK, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacNástupný plat sa odvíja od skúseností, zručností a rokov praxe. Odmeny, zaujímavé platové a výkonnostné ohodnotenie s väzbou na plnenie kritérií divízie
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis a montáž klimatizačných a vzduchotechnických zariadení

- zaškolenie
- možnosť ďalšieho vzdelávania (odborné školenia) a profesionálneho rastu
- práca v mladom, príjemnom a profesionálnom kolektíve
- výhodné finančné a výkonnostné ohodnotenie s väzbou na plnenie kritérií divízie,
- zázemie stabilnej spoločnosti a významného hráča na trhu,
- v prípade obojstrannej spokojnosti možnosť uzatvorenie pracovného pomeru na dobu neurčitú
- kolektívne aktivity, turistika s pobytom wellness, splav, lyžovanie
- Multisport karty
- stravné

V prípade záujmu prosím zasielajte vaše životopisy na adresu : dana.gladisova@azklima.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, poprípade radi zaučíme

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

servisný technik klimatizácií vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilnosť
- záujem o techniku
- schopnosť komunikácie a jednania s ľuďmi,
- pozitívny prístup
- manuálne zručnosti a chuť pracovať
- prax v odbore klimatizácie a chladenia výhodou, ak prax chýba radi ju zabezpečíme.

Spoločnosť sa zaoberá montážou a servisom klimatizačných a chladiarenských zariadení.
Našim prvoradým cieľom je úplná spokojnosť našich obchodných partnerov a zákazníkov, ktorým poskytujeme kompletné služby od poradenstva pri výbere a aplikácii výrobkov, počnúc projektovou dokumentáciou, dodávkou, montážou až po operatívne servisné záručné a pozáručné služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Nová Rožňavská 134/A
83104 Bratislava