Pridať inzerát

Obchodný referent

AZ FLEX, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rampová 5, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacmzdu tvorí základná mzda vo výške 800 € + mesačné odmeny z obratu + koncoročné odmeny
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha zákazníka na predajni, vyhotovovanie cenových ponúk, potvrdzovanie objednávok, fakturácia a evidencia dokladov v informačnom systéme ONIX
-príprava a spracovanie podkladov pre nákup a výdaj tovaru
-komunikácia s dodávateľmi, vyhodnocovanie nákupných podmienok, evidencia dodávateľských faktúr
-vyhľadávanie a objednávanie dopravných služieb
-sledovanie pohľadávok a záväzkov, príprava účtovných dokladov pre ekonomické oddelenie
-tvorba tabuliek v Exceli, spracovanie e-mailov a vybavovanie telefonátov
-spolupráca s vedením spoločnosti, s ekonomickým oddelením a kooperácia s ostatnými prevádzkami spoločnosti

Osobné pohovory budú prebiehať priebežne (odpovieme iba pozvaným uchádzačom), nástup do zamestnania je možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Pokladňa - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

obchodné a komunikačné zručnosti, samostatnosť

AZ FLEX, s.r.o. je špecializovaný veľkoobchod so zameraním na dovoz a predaj technických izolácií, kazetových stropných podhľadov a značkového pracovného oblečenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Štrková 968/10C
010 09 Žilina - Bytčica