Pridať inzerát

Konzultant/ka pre inovácie

Ayming Slovensko s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Miletičova 23, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiacPlatobné ohodnotenie závisí od skúseností kandidáta/ky. Základná zložka mzdy pre kandidátov s min. 5-ročnými skúsenosťami: 2 000 EUR/ mesiac (brutto). Súčasťou ohodnotenia sú aj koncoročné odmeny na základe dosiahnutých výsledkov.
  • Termín nástupu: 1.2.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou kandidáta bude poskytovanie technického poradenstva v oblasti odpočtu na výskum a vývoj, a to konkrétne:
– Cestovanie za klientmi
– Vedenie technických a finančných auditov
– Identifikácia projektov výskumu a vývoja vo firmách z oblasti priemyslu a služieb (strojárstvo, automotive, elektrotechnika, IT, spracovanie plastov a iné)
– Podrobná technická analýza výskumných a vývojových projektov
– Príprava technickej dokumentácie s popisom projektov výskumu a vývoja (prvky novátorstva a technické neurčitosti)
– Analýza a výpočet výdavkov na projekty výskumu a vývoja
– Udržiavanie a rozvoj vzťahov s klientmi a zabezpečenie ich spokojnosti
– Podpora obchodných aktivít firmy, účasť na seminároch/webinároch, konferenciách, veľtrhoch

Vhodnému kandidátovi ponúkame zaujímavú a motivujúcu prácu s vysokou mierou samostatnosti. Ide o prácu v renomovanej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti, medzi ktorej klientov patria najväčšie slovenské aj zahraničné podniky.
Benefity:
– Vysoko motivujúca odmena vrátane finančných bonusov závislých od dosiahnutých výsledkov
– Možnosť kariérneho a profesionálneho rastu
– Služobný automobil aj na súkromné účely
– Notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely
– 1 týždeň dovolenky naviac
– Platené dni voľna pri zdravotných ťažkostiach (3 sickdays)
– Možnosť home office
– Jazykové kurzy a ďalšie školenia
– Firemné eventy
– Tímové raňajky
– Príjemný a neformálny pracovný kolektív
– Semináre, školenia a tímové akcie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2022 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysoká škola technického smeru podmienkou

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– Ukončené vysokoškolské vzdelanie, špecializácia na technický odbor podmienkou
– Vynikajúce komunikačné zručnosti
– Skúsenosti 1-2 roky (nie je podmienkou)
– Pozícia vhodná aj pre absolventa
– Vynikajúci písomný prejav
– Analytické a logické myslenie
– Silný proklientský prístup
– Chuť učiť sa nové veci
– Motivácia a lojalita
– Ochota cestovať v rámci celej SR

Spoločnosť Ayming je medzinárodná poradenská spoločnosť v oblasti Business Performance Consulting, ktorá poskytuje strategické poradenstvo v oblasti zlepšovania výkonnosti podnikov. Na Slovensku poskytuje Ayming služby v oblasti odpočtu na výskum a vývoj (tzv. superodpočet) a patent box. Firmám pomáha aj s prípravou žiadosti za účelom získania osvedčenia o spôsobilosti vykonávať VaV a pri vyhľadávaní vhodných dotačných titulov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Linda Kubinová
E-mail: poslať životopis