Pridať inzerát

Recepčná na zubnej klinike

AXIS-DENT, s.r.o.

  • Miesto práce: Veľkoblahovská cesta 1063/5, Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiacbonus od 50 -150 eur
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na recepcii zubnej kliniky, objednávanie pacientov, komunikácia s pacientmi osobne, telefonicky, mailom, účtovanie dokladov, zhotovenie RTG snímkov, organizácia diárov ambulancii, práca s PC,
požadované vzdelanie v zdravotníctve
práca na 2 zmeny od 7 hodiny - do 19 hodiny

po skúšobnej dobe bonus od 50-150 eur
preplatenie nadčasov
teambuilding 2x ročne

Informácie o výberovom konaní

životopis posielajte mailom na: office@axis-dent.eu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra, zdrav. asistent, zubný asistent

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v zubnej ambulancii, prax v zdravotníctve vítaná

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobré organizačné schopnosti, vzdelanie v oblasti zdravotníctva, príjemné vystupovanie, flexibilita, komunikatívnosť, tímová práca, precíznosť, práca na 2 zmeny 7-19 hodiny

Moderná zubná klinika AXIS-DENT so 7 ambulanciami v Dunajskej Strede a Šamoríne - čeľustná ortopédia, zubné lekárstvo, dentoalveolárna chirurgia, implantológia , dentálna hygiena a zubná technika. Hlavným profilom je digitálna čeľustná ortopédia – neviditeľné strojčeky na zuby Invisalign, indirect bonding, iTero scanner, 3 shape scanner, OPG, Tele RTG, CBCT Sirona
3D tlačiareň ASIGA, CAD/CAM systém ZIRKONZAHN.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov