Elektrotechnik / elektromechanik / elektrikár klimatizačných a chladiarenských zariadení

AXIMA TZB, s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 350 EUR/mesiacIné zložky mzdy, 13 plat, odmeny do 30% a bonusy.
  • Termín nástupu: Nástup možný ihneď po zverejnení inzercie
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- elektroinštalácie
- inštalácia a spúšťanie chladiacich, klimatizačných zariadení a vzduchotechnických zariadení
- vykonávanie servisných prehliadok, opráv a údržba chladiacich a klimatizačných zariadení
- riešenie problémov a odstraňovanie porúch
- poskytovanie spoľahlivého záručného a pozáručného servisu zákazníkom
- servisná pohotovosť a rýchle odstraňovanie porúch

Služobné motorové vozidlo a pohyblivý prac. čas. Odmeny za dobre odvedenú prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické zabezpečenie budov

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na technických zariadeniach elektrických podľa § 21 vyhlášky 508/2009
- certifikát/ oprávnenie na F plyny
- dobrá znalosť chladiacich a klimatizačných zariadení
- požadovaná prax v oblasti montáži, servisu a opráv chladiacich a klimatizačných zariadení
- vzdelanie elektrotechnického zamerania alebo iného technického smeru
- pracovitosť
- flexibilita
- rýchly a efektívny
- zodpovedný
- čestný
- ochotný učiť sa nové veci
- vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič

Spoločnosť zaoberajúca sa dodávkou, montážou a servisom klimatizácie a vzduchotechniky ako celkov zo zameraním na TZB od samotného projekčného riešenia až po realizáciu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Staničná 913
952 01 Vráble
www.tzb-axima.sk