Pridať inzerát

Servisný technik, auto pre súkromné účely, 25 dní voľna

Axial Personnel Agency, s.r.o.

  • Místo práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 2 000 EUR/měsícbonusy
  • Termín nástupu: dle dohody

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho dlouholetého klienta, který svoje podnikání v oblasti průmyslového vytápění budov právě rozšířil i na Slovensko, hledáme nového kolegu na pozici samostatného servisního technika pro tepelná čerpadla.
Rádi bychom našli nového a samostatného kolegu do „terénu“, který nám pomůže se servisem našich kvalitních tepelných čerpadel v oblasti BB, Popradu, Prešova aj.
Nemusíte mít 10 let zkušeností v oboru, vše Vás rádi naučíme.

Co u nás budete mít na starosti?

- Zprovoznění našich zařízení (bez nutnosti montáže)
- Diagnostika poruch zařízení u klientů
- Zajištění záručního i pozáručního servisu
- Odborné poradenství a podpora klientů
Jakého kandidáta hledáme?
- samostatného člověka, kterému nebudeme muset stát za zády
- s platným osvědčením s paragrafem 22
- s platným vodičákem skupiny B (auto dostanete od nás i k soukromým účelům)
- spolehlivého a technicky smýšlejícího
- ochotného cestovat po SK

Na co se u nás můžete těšit?

- nadstandardní finanční podmínky
- pracovní volnost – vždy vyjíždíte ze svého bydliště
- služební automobil i k soukromým účelům (větší dodávka typu Fiat Ducato)
- 5 týdnů dovolené
- smlouvu na dobu neurčitou
- notebook, telefon
- přímou spolupráci s majitelem, který si neváhá ušpinit ruce

Pokud váháte zareagovat a poslat svůj životopis, klidně zavolejte, povíme si jakýkoli detail, co Vás zajímá.

Zaměstnanecké výhody, benefity

služební auto i k soukromým účelům

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Česká společnost podnikající v oblasti tepelných čerpadel

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

elektro

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zručnost, ochota cestovat

Jsme ryze česká společnost, která nabízí kompletní personální servis svým klientům již třináct let. V rámci celé České republiky zajišťujeme výběrová řízení k získání nových zaměstnanců, personální, psychologické a mzdové poradenství, dočasné přidělení zaměstnanců, outplacement zaměstnanců.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců