Pridať inzerát

Samostatná účetní, HPP 60 - 80.000,- CZK

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60 000 - 80 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro renomovanou zahraniční investiční společnost se zacílením na komerční nemovitosti, jež je provozovatelem nákupních center, hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatné účetní.

Hledáme občana Slovenské republiky, který plně ovládá znalost slovenského účetnictví, ale sídlí a pracuje v Praze nebo by neměl problém s relokací ze Slovenska do České republiky.

Hlavní oblasti zodpovědnosti:
- IFRS účetnictví a reporting
- Účetní uzávěrky dle slovenských účetních standardů
- Přefakturace služeb v rámci jedné společnosti
- Účetnictví a následná fakturace i pro vícero právnických subjektů
- Evidence, distribuce a zaúčtování došlých faktur do systému
- Mzdové účetnictví
- Opravné položky k nezaplaceným fakturám dle slovenské účetní legislativy
- správa daní
- Příprava DPH včetně kontrolního hlášení a souhrnného hlášení dle slovenské legislativy
- Statistické výkazy pro Slovenskou národní banku, Statistický úřad a URSO

Požadujeme:
- Slovenské občanství podmínkou
- Znalost slovenské účetní legislativy podmínkou
- Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- Znalost anglického jazyka na dobré úrovni, slovem i písmem
- Dobrou znalost práce na PC
- VŠ vzdělání
- Schopnost pracovat v systému SAP

Nabízíme:
- Plat na úrovni 60 - 80.000,- CZK/měsíc dle předchozích zkušeností
- Zázemí stabilní zahraniční společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Zaměstnanecké benefity:
- Plně hrazené stravenky, flexipassy
- Proplácení penzijního připojištění a ročního kupónu MHD
- Dny volna navíc
- Parkování pro zaměstnance na soukromém parkovišti
- Denní využití angličtiny

V případě zájmu o tuto pozici zašlete strukturovaný životopis. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně