Pridať inzerát

Autožeriavnik - Vodič hydraulická ruka

AXEL SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/hod.1400,-/mesiac zaručený plat + 13. a 14. plat. Príplatky za odpracované nadčasy, soboty, nedele a sviatky. Stravné lístky.
  • Termín nástupu: ihneď - dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Autožeriavnik, Vodič nákladného vozidla s hydraulickou rukou.
Obsluha nákladného motorového vozidla, starostlivosť a údržba o zverené vozidlo.

Ubytovanie pre mimo Bratislavských zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

autožeriavnik, žeriavnik, vodič, mechanik, strojník, obsluha hydraulickej ruky, hydraulická ruka

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Žeriavnícky preukaz skupiny: Aa - mobilné žeriavy výložníkového typu.
Preukaz na obsluhu mobilného žeriavu výložníkového typu - autožeriav.
Obsluha hydraulickej ruky.

Poskytujeme služby autožeriavom a nákladných automobilov s hydraulickými rukami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov